بخريد و بخوانيد ...
چگونه به جایگاه مطلوبمان برسیم

چگونه به جایگاه مطلوبمان برسیم

نویسنده: کریستین گادفری (Christian Godefroy)
ترجمه: سارا طاهر
ناشر: پیدایش
سال نشر: 1398 (چاپ 3)
قیمت: 90000 تومان
تعداد صفحات: 215 صفحه
شابك: 978-964-349-431-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 11 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'چگونه به جایگاه مطلوبمان برسیم':

آیا دوست دارید خوشحال باشید؟ و همچنین خرسند و موفق؟ آیا دوست دارید نیروهای بالقوه‌تان را به کار بگیرید؟ این کتاب کاربردی و مثبت، طی یک دوره 11 هفته‌ای، شما را راهنمایی می‌کند تا از نیروهای درونی‌تان بهترین بهره را ببرید و به سوی آینده‌ای سرشار از موفقیت قدم بردارید.
مطالب "هفته اول" در کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"این کتاب، به شما یاد می‌دهد که چگونه از "ماشین" خود بهتر استفاده کنید تا در تمامی جنبه‌های زندگی موفق شوید. مطالب این کتاب، چیزی فراتر از نصیحت و پیشنهاد است. یک دوره عملی است که در باقی روزهای عمرتان با شما می‌ماند و در زمانی خیلی کوتاه، خواننده را به قله هنر زندگی و موفقیت هدایت می‌کند.
مطالب این کتاب ساده و ملموس است و حاوی راهکارهایی عملی، در زمینه‌هایی چون خودآموزی مجدد و اداره زندگی روزمره می‌باشد. شما در برابر حجمی از اطلاعات تئوریک قرار نمی‌گیرید. این روش آموزشی، نه تنها به توضیح مسایلی چون تطابق و سازگاری، اعتماد به نفس، شادکامی، آرامش و موضوعات مشابه دیگر می‌پردازد، بلکه به شما می‌آموزد که چگونه خود را سازگار کنید، چگونه اعتماد به نفس خود را تقویت کنید، چگونه شاد و خوشحال باشید و چگونه به آرامش برسید.
مطالعه این کتاب به شما کمک می‌کند تا دقیقا متوجه شوید که چرا ارزشتان صد برابر بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید. کلید، در دستان خود شماست ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!