شناسنامه محصول
روش‌های باز کردن سر صحبت و دوست‌یابی
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

روش‌های باز کردن سر صحبت و دوست‌یابی

(How To Start A Conversation And Make Friends)
نویسنده: دان گابور (Don Gabor)
ترجمه: شهره نورصالحی
ناشر: پیدایش
سال نشر: 1392 (چاپ 2)
قیمت: 24000 تومان
تعداد صفحات: 214 صفحه
شابك: 978-964-349-435-3
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 4 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'روش‌های باز کردن سر صحبت و دوست‌یابی':

ِآیا در حضور دیگران زبانتان بند می‌آید و احساس کمرویی می‌کنید؟ در جلسات کاری، صحبت کردن آزادانه و ابراز عقیده برایتان مشکل است؟
این کتاب سرگرم‌کننده که به زبانی ساده و قابل فهم نگاشته شده، روش‌های بالا بردن مهارت در هنر گفتگو و یافتن دوست تازه را به شما نشان می‌دهد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
فصل اول کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"برخلاف تصور، زبان، مظهر و تجلی‌گاه تمامی مهارت‌ها و قابلیت‌های مهم و پیام‌رسانی ما انسان‌ها نیست، بلکه این بدن ماست که یکی از مهم‌ترین این مهارت‌ها را به نمایش می‌گذارد. تحقیقات نشان داده است که بیش از هفتاد درصد ارتباط میان انسان‌ها، غیرکلامی است. این پدیده که زبان تن نام دارد، اغلب قبل از آنکه خود ما شروع به صحبت کنیم، احساسات و برداشت‌هایمان را به دیگران منتقل می‌کند و میزان پذیرش ما را برای آنها آشکار می‌سازد.
بیشتر کسانی که از گفتگو و برقرار کردن ارتباط کلامی خوب با دیگران عاجزند، متوجه نیستند که زبان تن و پیام‌های جسمانی ناپذیرای آنها (یعنی فیگور بسته بدن، ارتباط چشمی اندک و اجتناب از لبخند زدن) است که موجب کوتاهی و ناپایداری گفتگوهای آنها می‌شود. مردم با دریافت اولین علایم و پیام‌هایی که ما از خود می‌فرستیم، بلافاصله درباره ما قضاوت می‌کنند و چنانچه تاثیرات اولیه‌ای که روی آنها می‌گذاریم، مثبت و دوستانه نباشد، شروع و ادامه یک گفتگوی خوب، مشکل می‌شود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!