شناسنامه محصول
بچه غول باید توی مدرسه بماند

بچه غول باید توی مدرسه بماند

نویسنده: سیدنوید سیدعلی اکبر 
ناشر: انتشارات علمی فرهنگی
سال نشر: 1386 (چاپ 1)
قیمت: 1800 تومان
تعداد صفحات: 19 صفحه
شابك: 978-964-445-818-7
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 49 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4 امتیاز با رای 3 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'بچه غول باید توی مدرسه بماند':

بچه غول هفت ساله‌ای به مدرسه می‌رود و چون بزرگ است توی کلاس روی نیمکت آخر می‌نشیند. وقتی خانم معلم وارد کلاس می‌شود، متوجه می‌شود با یک مشکل بزرگی مواجه شده چون همه کارهای بچه غول برعکس آدمیزاد است. مثلا وقتی معلم به شاگردها می‌گوید بنشینند، بچه غول می‌ایستد و وقتی به آنها برپا می‌دهد، بچه غول می‌نشیند.
خانم معلم اول از این وضعیت خوشش می‌آید و کمی تفریح می‌کند. مثلا وقتی به بچه غول می‌گوید "نیا پای تخته" بچه غول می‌رود پای تخته و وقتی می‌گوید "در کلاس را نبند" بچه غول در کلاس را می‌بندد. اما وقتی خانم معلم می‌خواهد دیکته بگوید همه چیز به هم می‌ریزد. چون او مجبور است به بچه‌ها بگوید دیکته بنویسند و به بچه غول بگوید که دیکته ننویسد. و بچه وقتی می‌بینند که بچه غول قرار است دیکته ننویسد صدایشان در می‌آید که چرا آنها باید دیکته بنویسند و بچه غول ننویسد …
(گروه سنی مخاطب این کتاب در شناسنامه آن "ب" درج شده)

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 سميه اشرفيان:  كتاب بچه غول را وقتي سفارش دادم فكر نمي‌كردم پسر كوچولوي 4 ساله‌ام دوست داشته باشه. ولي بعد خوندن كتاب وقتي پسرم بچه غول شده بود و همه كارها را برعكس انجام مي‌داد و ازم مي‌خواست تا بارها براش اين كتاب را بخونم مشخص شد كه بچه‌ها اين كتاب را درك ميكنن و دوست دارند.

 رادمهر ایرانپور:  به نظرم مناسب برای کودکان 6 سال به بالا می باشد.