بخريد و بخوانيد ...
برگزیدگان
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

برگزیدگان

(Chosen Ones)
نویسنده: ورونیکا راث ( Veronica Roth)
ترجمه: هدیه منصورکیایی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1400 (چاپ 1)
قیمت: 110000 تومان  70000 تومان
تعداد صفحات: 422 صفحه
شابك: 978-600-182-682-5
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'برگزیدگان':

پنج قهرمان که در نوجوانی جهان را نجات داده‌اند و اکنون در دهه‌ی سوم زندگی هستند با فاجعه‌ای بزرگتر روبه‌رو می‌شوند و باید در معنای قهرمان بودن تجدیدنظر کنند. به اجبار سرنوشت یا با انتخاب ...

یک دهه پیش، پنج نوجوان در نزدیکی شیکاگو، اهریمنی به نام سیاهی را شکست دادند که در طول سلطه‌اش بر جهان، همه‌جا را پر از وحشت و ویرانی کرده بود.

سلون، مت، استر، اینس و البی توسط یک آژانس سری دولتی دور هم جمع شده بودند زیرا در پیشگوئی‌ها آمده بود که یکی از این پنج نفر، برگزیده‌ایست که جهان را نجات خواهد داد. داستان ما ده سال بعد آغاز خواهد شد. جهان رو به جلو حرکت کرده است و به نظر می‌رسد همه، آن روزهای وحشتناک را به دست فراموشی سپرده‌اند. اما برای سلون و دوستانش این گونه نیست. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"تخلیه مثل همیشه بود. مردم از ترس فریاد می‌کشیدند و از دود و غبار تاریکی که به سمتشان می‌آمد، فرار می‌کردند تا جانشان را نجات بدهند اما هرگز موفق نمی‌شدند. وقتی گیر می‌افتادند، پوست و گوشتشان درحالی که هنوز زنده بودند، از استخوانشان جدا می‌شود و مانند پشه‌ای که له شده باشد، خونشان به اطراف می‌پاشید. عصب، رگ و استخوانشان در چشم بر هم‌زدنی پودر می‌شد. وحشتناک بود!

سلون ناگهان بیدار شد. نفس‌نفس می‌زد. به خودش گفت: آروم باش! انگشت‌های پایش منقبض شده بود. کف خانه‌ی سیاهی سرد بود. سیاهی، چکمه‌هایش را از او گرفته بود. باید یک جسم تیز یا سنگین پیدا می‌کرد. شانسی برای پیداکردن هیچ‌کدامشان نداشت. هیچ‌وقت آن‌قدر خوش‌شانس نبود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!