بخريد و بخوانيد ...
خانه‌ی رویاها: زندگی ال.ام. مونتگمری
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

خانه‌ی رویاها: زندگی ال.ام. مونتگمری

(House of Dreams: The Life of L. M. Montgomery)
نویسنده: لیز روزنبرگ (Liz Rosenberg)
ترجمه: فاطمه یگانه
ناشر: قدیانی
سال نشر: 1402 (چاپ 1)
قیمت: 110000 تومان
تعداد صفحات: 264 صفحه
شابك: 978-600-08-1764-0
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'خانه‌ی رویاها: زندگی ال.ام. مونتگمری':

شرح زندگی یکی از مشهورترین و موفق‌ترین نویسندگان زن دنیا و خالق "آنی شرلی در گرین‌گیبلز" که معمولا کتاب‌هایش را مناسب برای گروه سنی نوجوان می‌دانند، اما تجربه نشان داده که خوانندگان در هر سن و سالی از خواندن آنها لذت می‌برند!

فصل اول کتاب با این جملات آغاز می‌شود:

"اواخر بعدازظهری د ماه ژوئن سال 1905 بود. ماد مونتگمری در آشپزخانه‌ی منزل مادربزرگ به نوشتن مشغول لود. نه پشت میز بلکه روی آن، پاهایش را منظم روی راحتی کنار میز گذاشته بود، و دفترش به زانو تکیه داشت. اگر کسی برای پست‌کردن چیزی می‌آمد، که اتفاق کاملا محتملی بود، از اینجا می‌توانست ببیند و فورا پایین بپرد. آشپزخانه کارکردی دوگانه داشت، پست‌خانه‌ی کوندیش هم بود؛ روستای کوچک ساحلی جزیره‌ی پرنس ادورد.

ماد سی‌ساله بود، اما جوان‌تر می‌زد. با نوجوانی‌هایش فرق چندانی نکرده بود. چشمان آبی‌طوسی درشت و شاداب با مژه‌های بلند، و دهانی کوچک که گاهی پشت دستانش مخفی می‌کرد چرا که تصور می‌کرد دندان‌هایش عیب بزرگی در صورتش هستند. قد متوسطی داشت، خوش‌تراش و ترکه‌ای بود و صاف می‌ایستاد. به نظر خودش تنها زیبایی‌اش موهای تاب‌دار و براقش بود، ویژگی‌ای که از مادر مرحومش به ارث برده بود. شب‌ها وقتی بازشان می‌کرد، طره‌های نرم و قهوه‌ای‌اش تا زیر زانوهایش می‌رسیدند، اما اکثر اوقات آنها را بالای سرش جمع می‌کرد، و زیر پرزرق‌وبرق‌ترین و باشکوه‌ترین کلاه‌هایی که می‌توانست گیر بیاورد سنجاق می‌کرد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!