شناسنامه محصول
سفر با سرعت عشق
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

سفر با سرعت عشق

(Traveling at the Speed of Love)
نویسنده: سونیا چاکت (Sonia Choquette)
ترجمه: سیمین موحد
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1391 (چاپ 1)
قیمت: 11500 تومان
تعداد صفحات: 301 صفحه
شابك: 978-600-182-055-7
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 5 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (5 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'سفر با سرعت عشق':

وقتی ما با سرعت عشق سفر می‌کنیم، با ارتعاش عالی عشق بی‌قید و شرط زندگی می‌کنیم. در حال حاضر بیش‌تر ما با ارتعاش ترس زندگی می‌کنیم. یعنی نگران و مضطربیم و احساس می‌کنیم قربانی هستیم. در این سطح هر چقدر هم سریع حرکت کنیم هرگز به مقصدمان نمی‌رسیم. سفر با سرعت عشق به معنی باز پس گرفتن قدرت‌مان است.
وقتی تصمیم می‌گیریم به این صورت سفر کنیم عملا وارد جهان متفاوتی می‌شویم. دنیای زیبای سرشار از فراوانی و فرصت‌های بی‌شمار که حتی یک لحظه زندگی در آن به یک عمر زندگی با ترس می‌ارزد.
البته منظور این نیست که تغییر آسان است. سفر با سرعت عشق مستلزم تغییر کامل نگرش‌مان نسبت به زندگی و هستی روزمره است. خانم سونیا چاکت در این کتاب عالی و جذاب، راهنمای عملی فوق‌العاده‌ای را برای طرز تغییر برنامه‌ریزی مغزتان ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن هر روز زندگی‌تان را بهتر از دیروز کنید. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
فصل اول کتاب با عنوان "با بلیط درجه یک سفر کنید" با این جملات آغاز می‌شود:
"خبر خوب این است که شما در سفر زندگی‌تان حق انتخاب دارید و می‌توانید طرز پروازتان را انتخاب کنید. شما می‌توانید به صورت ذخیره سفر کنید، یعنی منتظر شوید تا دیگران به شما مجوز سوار شدن به هواپیما را بدهند؛ می‌توانید با بلیط درجه سه سفر کنید، یعنی بدون هیچ راحتی و خوشی و آسایشی به جایی که می‌خواهید برسید؛ یا با بلیط درجه یک سفر کنید و از سفرتان حقیقتا لذت ببرید.
صرف‌نظر از این‌که چه بلیطی را انتخاب می‌کنید، الگوی پرواز یکی است: شما به دنیا می‌آیید، زندگی می‌کنید، و بعد می‌میرید. اما طرز سفر کردن‌تان با شماست. بلیط ذخیره قمار است؛ درجه سه ادبار است. درجه یک شادی و سرور است ..."

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 سارا ايزدي:  کتاب خیلی خوبی بود، یه آبی نجات بخش! آدمو از قفسی که برای خودش ساخته نجات میده.