بخريد و بخوانيد ...
ف مثل فیل (کتاب‌های مرغک 30)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

ف مثل فیل (کتاب‌های مرغک 30)

نویسنده: طراح و تصویرگر علی خدایی 
ناشر: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
سال نشر: 1401 (چاپ 4)
قیمت: 100000 تومان
تعداد صفحات: 72 صفحه
شابك: 978-600-01-0134-3
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'ف مثل فیل (کتاب‌های مرغک 30)':

در این کتاب با نوعی بازی تصویری روبه‌رو می‌شویم. حرفی از حروف الفبا دیده می‌شود که با باز کردن تای کتاب، حرف تبدیل به یک شکل و تصویر می‌شود.

به طور مثال، حرف "ف" به شکل خرطوم فیل درمی‌آید.

مخاطبان با کشف این موضوع با هیجان بیشتری دوست دارند حرف‌ها و تصویرهای بعدی را ببینند و در کشف آنچه کتاب از آن‌ها می‌خواهد سهیم شوند.

مخاطبان به اینکه تصویرها چطور طراحی شده‌اند و چگونه به نمایش درآمده‌اند تمرکز می‌کنند. از اینکه در حروف، تصویر و شکلی را تصویر کنند و در تصویرها، حرف خاصی را تجسم کنند، لذت می‌برند.

شکل حروف و تصویرها، ضمن آنکه نگاه جست‌وجوگر مخاطب را در یافتن پدیده‌هایی که تداعی‌کننده‌ی چیزهای دیگری هستند تقویت می‌کند، به بازشناسی قلمرو تصویری حروف الفبا می‌انجامد.

کتاب از مخاطبان می‌خواهد که در بازی‌هایی که تصویرها ایجاد کرده‌اند، شرکت کرده و در تجربه‌ی دیداری و بصری ویژه‌ای سهیم شوند.

کتاب مخاطبان را در کار تغییر و تبدیل حروف به شکل‌های آشنا دخالت می‌دهد و از آنان می‌خواهد که فعالانه در تصویرخوانی و جذب مفاهیم مشارکت کنند.

کتاب جلد دوم از یک مجموعه دو جلدی است. در این جلد حروف "ص" تا "ی" به خواننده/مخاطب نمایش داده می‌شود. جلد اول با عنوان "آ مثل آهو" توسط همین ناشر منتشر شده.

(مخاطب کتاب گروه سنی 4+ در نظر گرفته شده است)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!