شناسنامه محصول
آدمکش‌ها
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

آدمکش‌ها

(The Assassins)
نویسنده: جویس کرول اتس (Joyce Carol Oates)
ترجمه: علی قانع
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1391 (چاپ 1)
قیمت: 16000 تومان
تعداد صفحات: 606 صفحه
شابك: 978-600-182-046-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'آدمکش‌ها':

آدمکش‌ها داستان زندگی و مرگ آندرو پترای یکی از شخصیت‌های متمول و ساسی جناح راست آمریکاست که در کارهایش به صداقت و بی‌باکی معروف است. اما داستان بیش‌تر به نزدیکان و بازماندگانش نگاه می‌کند و به کندوکاو در زندگی و شخصیت‌های درونی آن‌ها می‌پردازد.
برادرانش "هاچ" و "استفان" و بیوه جوانش "یوآن" از اعضای یک خانواده معروف و برجسته اجتماعی هستند به هر حال با این اتفاق از دیگران سوا می‌شوند و هریک از آن‌ها در انزوا با دشمن درونی خودشان تنها می‌مانند، با آدمکش درون خودشان. و در حالتی از ترس و انجماد به این واقعیت می‌رسند که مرگ آندرو به‌طور ناخواسته پرده از نفرت، عشق و اعتقادات مذهبی آن‌ها برداشته. همه احساسات و عواطفی که قبلا آن‌ها را از حس تهی بودن و کابوس‌های شبانه‌شان برحذر می‌داشت.
درگیری‌های ذهنی و جدال با واقعیت‌های پیش‌رو در همان حالی که درگیر فاجعه بودند آن‌ها را دربرمی‌گیرد و عوالم‌شان که شامل دنیای شخصی و زندگی سیاسی‌شان است را تحت تاثیر قرار می‌دهد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"به دنیا آمدم. به دنیا آمد. پس آغاز می‌گردد. ادامه پیدا می‌کند. زندگی‌ام دوام می‌یابد. آدم‌ها به من خیره می‌شوند، چیزهایی زمزمه می‌کنند، نیشخند می‌زنند. ویژگی همیشگی آن‌ها و نفرین ابدی من. در مکان کوچک و بدون دیواری هستم، بی‌سقف. نقطه‌ی سیاهی در یک سقف یا کف زمین؟ غیرقابل رویت. گمان کنم اتاق کف هم دارد، باید همین باشد. این‌جا هم مثل سقف غیرقابل رویت است. دیوارها تا بالادست رفته‌اند، چرا که هوا تیره و تاریک است. آیا شب است؟ برای مدتی شب پایدار می‌ماند و دوباره شب است. صداهای شبانه همیشه با من هستند. همچون صدای دریا، دریایی دوردست. دریا قطره‌قطره در گوش‌هایم می‌چکد، نمی‌توانم از آن‌جا خارج‌شان کنم. نمی‌توانم سرم را تکان بدهم، گردنم را با میله‌ای فلزی بسته‌اند. نمایش و خنده ادامه دارد ..."

اطلاعات بیشتر درباره این کتاب را می‌توانید اینجا بیابید.

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!