بخريد و بخوانيد ...
کوجو
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

کوجو

(Cujo)
نویسنده: استیفن کینگ (استیون کینگ) (Stephen King)
ترجمه: مریم ملکوتی
ناشر: کتابسرای میردشتی
سال نشر: 1400 (چاپ 1)
قیمت: 230000 تومان
تعداد صفحات: 460 صفحه
شابك: 978-622-7546-20-0
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 10 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (3 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'کوجو':

زندگی برای دونا ترنتون یکنواخت شده بود. هر روز تمام وقتش را با فرزند سه ساله‌اش می‌گذراند. چیزی در آن دهکده‌ی کوچک برایش جذاب نبود. تازه دنیا هر روز بخش بیش‌تری از حضور پسرش را از او می‌گرفت. امسال تد به مهد‌کودک می‌رفت، بعد هم دبستان و بعد دبیرستان و ... ناگهان پایش لغزید. چگونه در آن دام فرو رفت، خودش هم نفهمید. بهایش را چگونه پرداخت؟‌... داستان جالب و مهیج کوجو را بخوانید تا ماجرای عبرت‌آموز زنی را بدانید که برای فرار از پیر شدن چگونه می‌رفت تا هر چه داشت از دست بدهد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات شروع می‌شود:
"روزی روزگاری در زمان‌های نه چندان دور - در سال 1970 - هیولایی به شهر کوچک کسل‌راک در مین آمد و خدمتکار زنی به نام آلمافرشت و زن دیگری به نام پولین توتیکر را به قتل رساند. در سال 1971 دانش‌آموز سال اول دبیرستانی به نام شریل مودی و باز در سال 1974 دختر زیبایی به نام کارول داننبرگر و در سال 1975، معلمی به نام اتارینگ گولد در زمستان همان سال دانش‌آموز دبستانی به نام ماری کیت هندراسن را به قتل رسانید.
او گرگ آدم‌نما، دراکولا، غول یا موجودی بی‌نام و نشان از ناکجاآباد نبود، پاسبانی بود به نام فرانک داد که با مشکلات روحی و جسمی دست و پنجه نرم می‌کرد. مردی به نام جان اسمیت سرانجام توانست قاتل را شناسایی کند، اما پیش از آن که دستگیرش کنند، فرانک داد خودش را کشت ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!