بخريد و بخوانيد ...
عشق در میانسالی
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

عشق در میانسالی

(How to Find Love Mid-Life)
نویسنده: آندرا کان (Andrea Kon)
ترجمه: ناهید کاتبی
ناشر: پیدایش
سال نشر: 1388 (چاپ 1)
قیمت: 10000 تومان
تعداد صفحات: 162 صفحه
شابك: 978-964-349-764-4
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 3 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'عشق در میانسالی':

آیا شما مجردید؟ طلاق گرفته‌اید؟ بیوه‌اید؟ آیا بیشتر از 40 سال دارید؟ آیا خود را محتاج تجربة تازه‌ای از عشق می‌بینید؟ توجه کنید! ازدواج در میانسالی تجربه‌ای هولناک نیست بلکه می‌تواند تجربه‌ای هیجان‌انگیز، سرگرم‌کننده و شگفت‌آور باشد.
نویسندة کتاب با بیان بخشی از تجربیات شخصی‌اش به مخاطب تاکید می‌کند که اگر در میانسالی تنها شده است، می‌تواند این تنهایی را با فرد مناسبی قسمت کند، بدون اینکه دغدغه‌ای داشته باشد.
او تاکید می‌کند که چگونه می‌توان با مردم رفت و آمد کرد و از اعتماد آنان بهره‌مند شد. چگونه در اثر تجربه‌ای تلخ، منزوی نشد و در مثبت‌اندیشی باقی ماند و نیز چگونه می‌توان در میانسالی زندگی خویش را با شخص تازه‌ای تقسیم کرد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
فصل اول کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"تقریبا در همه‌جای دنیا تعداد زنان بالای 40 سال هشت برابر مردان همسن و سالشان است. در هر جایی و از هر راهی که جفت دلخواهتان را جستجو می‌کنید این حقیقت، خود را به شما نشان می‌دهد که تعداد زنان به طور متوسط 8 برابر مردان است.
انبوه زنان مجرد و کمبود جدی مردان، معمایی است که زنان میانسال مجرد، سال‌ها با آن مواجه بوده‌اند. همه می‌دانند که مردها زودتر از زن‌ها می‌میرند. اما حتی ارقام مربوط به اخلاقیات مردانه هم نمی‌تواند اثبات کند که عده کثیری از جمعیت مذکر پس از سن چهل و پنج سالگی در واقع تاریخ مصرفشان تمام می‌شود.
بیشتر مردان باهوش، خوش‌تیپ، شاغل و دارای جذابیت مردانه که به تازگی مجرد شده‌اند حتی پیش از آنکه خودشان بدانند که در "بازار" مشتری دارند، قاپیده می‌شوند. معمولا دوستان متاهلی پیدا می‌شوند که آنها را به دوستان مجرد خود معرفی می‌کنند.
معمولا او را با زنی آشنا می‌کنند که ده تا پانزده سال از او جوان‌تر است. زنی که سال‌ها با همسری بی‌تجربه و همسن خودش زندگی کرده و اکنون از پا درآمده و به دنبال امنیت عاطفی و ثبات شخصیتی طالب مردی مسن‌تر است ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!