شناسنامه محصول
مو مو
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

مو مو

(Momo)
نویسنده: میشایل انده (Michael Ende)
ترجمه: محمد زرین‌بال
ناشر: افق
سال نشر: 1401 (چاپ 4)
قیمت: 130000 تومان
تعداد صفحات: 301 صفحه
شابك: 964-6579-40-x
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 41 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'مو مو':

در حومه شهر، در داخل خرابه‌های یک معبد قدیمی، دختر کوچک بی‌خانمانی به نام مو‌مو زندگی می‌کند. مومو استعداد خارق‌العاده‌ای دارد و از این استعداد خود برای کمک به دوستانش که همگی از بچه‌های شهر هستند استفاده می‌کند.
اما روزی مردان خاکستری‌پوش وارد شهر می‌شوند و عملیات خود را برای تسخیر شهر و بدست آوردن "وقت" آدم بزرگ‌ها آغاز می‌کنند. وقتی بچه‌ها متوجه می‌شوند که پدر و مادرهایشان "وقت" خود را از دست داده‌اند، دست به دامان مومو می‌شوند تا به آنها کمک کند و برای مبارزه با مردان خاکستری‌پوش چاره‌ای پیدا کند ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"در زمان‌های خیلی خیلی قدیم، که مردم به زبان‌های دیگری حرف می‌زدند، در کشورهای نقاط گرمسیری، شهرهایی بود بزرگ و باشکوه با کاخ‌های سر به آسمان برافراشته شاهان و امپراطوران و خیابان‌های دلباز، کوچه‌های باریک و پیچ در پیچ و معابدی زیبا با مجسمه‌های زرین و مرمرین خدایان و ارباب، انواع بازرگانان در بازارهای بسیار این شهرها کالاهای گونه گون سرزمین‌های مختلف را عرضه می‌کردند. مردم در میدان‌های زیبا و بزرگ این شهرها گرد می‌آمدند تا درباره تازه‌ها با هم گفتگو کنند، سخنرانی کنند و یا به سخنان دیگران گوش دهند. علاوه بر این‌ها این شهرها تماشاخانه‌های بزرگ هم داشت ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!