بخريد و بخوانيد ...
دنیای واقعی
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

دنیای واقعی

(Real World)
نویسنده: ناتسوئو کرینو (Natsuo Kirino)
ترجمه: سعید کلاتی
ناشر: هیرمند
سال نشر: 1401 (چاپ 3)
قیمت: 90000 تومان
تعداد صفحات: 217 صفحه
شابك: 978-964-408-495-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'دنیای واقعی':

در یک منطقه مسکونی پرازدحام در حومه شهر توکیو، در یک تابستان گرم و شرجی، چهار دختر نوجوان با بی‌تفاوتی در جلسات "کلاس‌های تقویتی" با هدف ورود به بهترین دانشگاه‌های کشور شرکت می‌کنند. این چهار تن عبارتند از توشی، یک دختر وابسته به دیگران؛ ترائوچی، یک دانش‌آموز زرنگ؛ یوزان، یک دختر افسرده که عزادار مرگ مادرش است - و سعی می‌کند تا گرایشات جنسی خود را از دوستانش پنهان کند؛ و کرارین، یک دختر مهربان و جذاب که خوشگذرانی‌ها و رفتار بی‌پروایانه‌اش را از دید اطرافیانش پنهان می‌کند. وقتی که جسد همسایه توشی پیدا می‌شود، دخترها حدس می‌زنند که قاتل پسر آن زن است، یک بچه دبیرستانی با اسم مستعار "کرم". اما وقتی که پسر فرار می‌کند، دوپرخه و تلفن همراه توشی را هم می‌دزدد و به‌این‌ترتیب این چهار دختر دچار خطرات بسیاری می‌شوند، خطراتی که هرگز نمی‌توانستند تصورش کنند. خطراتی که هم از درونشان و هم از دنیای اطراف‌شان به وجود می‌آیند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"داشتم به ابروهایم مداد می‌کشیدم که آژیر خطر هوای آلوده نفیرکشان فضای خالی ذهنم را پر کرد. از اولین روز تعطیلات تابستان هر روز این اتفاق می‌افتاد؛ بنابراین هیچ غافلگیر نشدم. صدای ضبط‌شده‌ی زنی از بلندگو پخش شد: "لطفا توجه فرمایید! هم‌اکنون دولت اعلام کرد آلودگی هوا بیش از حد مجاز است." و آژیر همچنان مانند ناله‌ی دایناسوری پیر زوزه کشید.

بیشتر وقت‌ها صبح‌ها چنین اخطارهایی داده می‌شد، معمولا درست وقتی آماده می‌شدم بروم کلاس تقویتی کنکور. این اخطارها باعث می‌شئ هیچ‌کس کاری را شروع نکند. همه در آستانه‌ی خروج از خانه با شنیدن این صدا به خودشان می‌گفتند، وای! نه! بازم؟! خیلی دلم می‌خواست بدانم این بلندگوها کجا پنهان شده‌اند؟ به نظرم، قضیه به‌مراتب ترسناک‌تر و عجیب‌تر از چیزهایی مثل دود و آلودگی هوا بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!