بخريد و بخوانيد ...
هتل ستاره
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

هتل ستاره

(The Bed and Breakfast Star)
نویسنده: جکلین ویلسون (Jacqueline Wilson)
ترجمه: شادی خوشکار، شیما کاشی
ناشر: منظومه خرد
سال نشر: 1391 (چاپ 1)
قیمت: 4800 تومان
تعداد صفحات: 192 صفحه
شابك: 978-600-6475-07-3
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 4 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'هتل ستاره':

السا دختر پرجنب و جوشی است که با وجود تجربه‌های تلخ زندگی‌اش می‌خواهد در آینده کمدین بشود. او در سخت‌ترین لحظه‌ها هم دست از جوک گفتن برنمی‌دارد؛ البته بیشتر وقت‌ها هیچ‌کس به جوک‌هایش نمی‌خندد!
وقتی ناپدری السا شغلش را از دست می‌دهد، او مجبور می‌شود همراه خانواده‌ی نصفه نیمه‌اش در یک هتل زندگی کند. اما این هتل با آن چیزی که فکرش را می‌کند از زمین تا آسمان فرق دارد ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"می‌دانید دور و بری‌ها چه‌طور صدایم می‌کنند؟ خواب و صبحانه!
بچه‌ها توی حیاط مدرسه این جوری صدایم می‌زنند. حتی معلم‌ها هم همین‌طور. البته جلوی من این‌طوری صدا نمی‌کنند اما شنیده‌ام که می‌گویند: "نگاه کن! اون الساست. یکی از همون بچه‌های خواب و صبحانه."
راستش وقتی این حرف را می‌شنوم، انگار خودم را می‌بینم که به جای لباس، روتختی پوشیده‌ام و موهای فرفری کورن‌فلکسی، دو چشم نیمرویی و یک لبخند گوجه‌ای دارم!
به نظر خودم حتی یک ذره هم این شکلی نیستم. خب، البته امیدوارم که نباشم.
من السا هستم. از اسمم خوش‌تان می‌آید؟ امیدوارم خوش‌تان بیاید، وگرنه به "السا" برمی‌خورد. جوک را گرفتید؟ از خودم ساخته‌ام. همیشه از خودم جوک می‌سازم. با این حال شرط می‌بندم جز من کسی را نمی‌شناسید که اسمش السا باشد. فقط سال‌ها قبل شیری به اسم السا بود که کتابی درباره‌اش نوشته شده بود و از روی آن فیلم هم ساخته‌اند که گاهی توی تلویزیون نشان می‌دهند. برای همین شاید آن را دیده باشید. مامانم اسمم را از روی همان شیر انتخاب کرد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!