بخريد و بخوانيد ...
ارباب کمان نقره‌ای
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

ارباب کمان نقره‌ای

(Troy: Lord of the Silver Bow (Troy Trilogy, Book 1))
نویسنده: دیوید گمل (David Gemmell)
ترجمه: طاهره صدیقیان
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1391 (چاپ 1)
قیمت: 16500 تومان
تعداد صفحات: 592 صفحه
شابك: 978-600-182-059-5
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'ارباب کمان نقره‌ای ':

سه نفر سرنوشت ملت‌ها را تغییر می‌دهند. هیلکون، شاهزاده جوان درنای، تسخیر شده توسط خاطرات تلخ و عذاب‌آور دوران کودکی. کاهنه آندروماک، با روحیه‌ای آتشین و استقلال‌طلب که اقتدار پادشاهان را به چالش می‌طلبد. و آرگوریوس، جنگجوی تنها و منزوی، که فقط فکر انتقام او را به پیش می‌برد.

آن‌ها تروا را شهری می‌یابند ویران‌شده‌ی کینه و رقابت، و پشت دیوارهای سربه‌فلک‌کشیده‌ی این ویرانه دشمنان تشنه به خونی را که چشم به ثروت آن دوخته و نقشه سقوطش را می‌کشند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"خوابیدن یعنی مردن.

بنابراین همچنان که دریای خروشان او را به بالا پرتاب می‌کرد، سپس به میان دره‌های تاریک و توفانی میان امواج فرو می‌انداخت، به تخته‌ی شناور چسبید. آذرخشی درخشید و به دنبالش رعد غرید. موج دیگری به او شلاق کوفت، تخته را چرخاند و تقریبا او را جدا ساخت. وقتی مشتش را محکم‌تر کرد، تراشه‌های تیز توی دستان خون‌آلودش فرو رفت. بارانِ قطره‌های شور آب دریا چشمان متورم او را سوزاند.

کمی جلوتر در طی شب، بعد از این که بادهای شدید کشتی را به صخره‌های پنهان کوبید و بدنه‌ی کشتی را شکست، چهار مرد به این عرشه‌ی شکسته آویزان بودند. توفان نیروی آن‌ها را یک به یک از میان برده و جدایشان کرده بود و فریادهای نومیدانه‌شان در میان باد گم شده بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!