بخريد و بخوانيد ...
خانواده‌ی جاودان تاک (زندگی ابدی خانواده تاک)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

خانواده‌ی جاودان تاک (زندگی ابدی خانواده تاک)

(Tuck Everlasting)
نویسنده: ناتالی بابیت (Natalie Babbitt)
ترجمه: سیمین تاجدینی
ناشر: محراب قلم
سال نشر: 1397 (چاپ 1)
قیمت: 20000 تومان
تعداد صفحات: 167 صفحه
شابك: 978-600-413-201-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 12 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (5 امتیاز با رای 1 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'خانواده‌ی جاودان تاک (زندگی ابدی خانواده تاک)':

خانواده تاک که با نوشیدن آب چشمه‌ای سحرآمیز مورد نفرین یا رحمت خداوند قرار گرفته‌اند و عمر جاویدان یافته‌اند، در حالی که سرگردان و بی‌خانمان هستند، سعی می‌کنند تا آنجا که امکان دارد دور از دیگران و در آرامش زندگی کنند. وقتی وینی فاستر ده ساله به راز آنها پی می‌برد، خانواده تاک او را به خانه خودشان می‌برند و برایش توضیح می‌دهند که چرا زندگی جاویدان، در هر سنی که باشد، آن قدرها هم که به نظر می‌رسد دلنشین نیست. مشکلات از زمانی آغاز می‌شود که غریبه‌ای برای دست یافتن به چشمه و کسب ثروت از طریق آن به تعقیب وینی می‌پردازد.
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"هفته‌ی اول ماه اوت برقله‌ی فصل تابستان و برفراز کل سال ایستاده است؛ مانند مرتفع‌ترین صندلی چرخ‌وفلکی که درست آن بالا لحظه‌ای از حرکت بازمی‌ایستد. هفته‌های پیش از آن همانند صعودی از بهار معتدل، و هفته‌هایی که در پی آن می‌آیند، فرودی به خنکای پاییز است. اما هفته‌ی اول ماه اوت بی‌تحرک و داغ است. و با صبح‌های سفید، ظهرهای درخشان و غروب‌های بیش از حد رنگینش، به طرز عجیبی سوت‌وکور می‌نماید. اغلب در آسمان شب لرزش آذرخش پدیدار می‌شود ... اما یکه و تنها؛ نه صدای رعدی در پی دارد، نه باران آرامش‌بخشی. این روزهای سال، روزهای عجیب و بی‌روحی هستند، روزهای کسادی؛ در چنین روزهایی مردم وقتی دست به کاری می‌زنند، مطمئنا سرانجام از آنچه کرده‌اند، پشیمان می‌شوند.
یک روز در چنین زمانی از سال، در گذشته‌ای نه چندان دور، سه چیز اتفاق افتاد که در ابتدا به نظر می‌رسید بین آن‌ها هیچ ارتباطی وجود ندارند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!