بخريد و بخوانيد ...
غار کاملیا
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

غار کاملیا

نویسنده: حمید نامجو 
ناشر: نیلوفر
سال نشر: 1399 (چاپ 1)
قیمت: 65000 تومان
تعداد صفحات: 126 صفحه
شابك: 978-622-6654-14-2
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 4 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'غار کاملیا':

رمان براساس یک ماجرای واقعی نوشته شده است. داستان زندگی دختری جسور و زیبا از خانواده‌ای اشرافی و نزدیک به دربار که براثر حادثه‌ای فلج می‌شود. آشنایی او با افسری اخراجی و ماجرای دلدادگی آن دو سرآغاز اتفاقاتی غریب و سهمناک است که به پایانی تلخ و غم‌انگیز می‌انجامد. عشقی رمانتیک با رمانتیسم سیاسی درمی‌آمیزد و به شورشی مسلحانه علیه حکومت منجر می‌شود. اقدام برای برپایی آرمانشهر در عمل به ضد خودش تبدیل می‌شود و نه‌تنها عدالت و آزادی به ارمغان نمی‌آورد بلکه عده‌ای بیگناه را قربانی می‌کند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"به فلکه اول "آریاشهر" که رسیدند ساعت چهارونیم صبح بود. وقتی ماشین گشت شهربانی از آن طرف خیابان رد شد به راننده گفت نگه دارد. روبروی مسجد "امام جعفر" پیاده شد. مطمئن بود ماشین گشت به این زودی برنمی‌گردد. رفت آن طرف خیابان. خادم مسجد تازه در را باز کرده بود. داخل شد. با آب حوض وسط حیاط وضو گرفت و رفت داخل شبستان. هیچکس داخل شبستان نبود. ساک را کنار پایش روی زمین گذاشت و ایستاد به نماز. بعد از نماز از روی کتاب دعای کوچکی که در جیب پیراهن داشت چند صفحه‌ای خواند و سپس آنرا بوسید و گذاشت توی جیبش.

وقتی از مسجد بیرون آمد هوا روشن شده بود. راه افتاد به سمت فلکه اول. این محله را خوب می‌شناخت. چند سال قبل او و همسرش مدتی ساکن پونک بودند. ماشین‌های پونک از همین فلکه دوم راه می‌افتادند و او اغلب برای خرید به آریاشهر می‌آمد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!