بخريد و بخوانيد ...
پلیس گفت، اشکم را جاری کن
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

پلیس گفت، اشکم را جاری کن

(Flow My Tears, the Policeman Said)
نویسنده: فیلیپ ک. دیک (Philip K. Dick)
ترجمه: امین نور
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1401 (چاپ 1)
قیمت: 100000 تومان
تعداد صفحات: 264 صفحه
شابك: 978-600-182-763-1
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'پلیس گفت، اشکم را جاری کن':

کتاب داستان مردی‌ست که از واقعیت پیشین خود بیرون افتاده و حالا مجبور است تا با واقعیت تازه دست‌وپنجه نرم کند. جیسون تاورنر، مجری تلویزیونی سه‌شنبه شب‌ها فرد مشهور و ثروتمندی‌ست. تا این که یک روز از خواب بیدار می‌شود و در کمال شگفتی‌اش هیچ‌کس او را به‌خاطر نمی‌آورد، هیچ اطلاعاتی از او در هیچ‌کدام از بانک‌های اطلاعاتی نیست و اگر هرچه زودتر به فکر یافتن کارت مدارک برای خودش نباشد، ممکن است سر از اردوگاه کار اجباری در مریخ درآورد ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"سه‌شنبه، یازدهم اکتبر 1988. شوی جیسون تاورنر سی ثانیه زودتر به پایان رسید. کارشناس فنی که از پشت شیشه‌ی اتاق کنترل در حال تماشا بود، تیتراژ پایانی را از مانیتور ویدئو متوقف کرد، سپس جیسون تاورنر اشاره کرد، که در حال خروج از استودیو بود. کارشناس فنی نخست به مچ خود زد، بعد به دهانش اشاره کرد.

جیسون رو کرد به میکروفون و به آرامی گفت: "دوستان، نامه‌ها و پیام‌های محبت‌آمیزتان را از ما دریغ نکنید. و حالا شما را دعوت می‌کنم به تماشای ماجراجویی‌های اسکاتی، سگ استثنایی."

کارشناس به او لبخند زد و جیسون نیز در مقابل لبخندی تحویل داد سپس صدا و تصویر قطع شد. برنامه‌ی یک‌ساعته‌ی موسیقی و نمایش رنگارنگ او، که رتبه‌ی دوم بیشترین میزان مخاطب را در سال داشت، به پایان رسیده بود. و همه‌چیز به‌خوبی گذشته بود.

"کجا نیم ثانیه را از دست دادیم؟" این را به مهمان ویژه‌ی برنامه‌اش، هثر هارت گفت. او را به فکر انداخت. زمان‌بندی برنامه دست خودش بود.

هثر هارت گفت: "عزیزکم، اشکالی نداره." دست سردش را روی پیشانی عرق‌کرده‌ی جیسون گذاشت و با مهربانی اطراف موی شنی رنگ او را ماساژ داد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!