بخريد و بخوانيد ...
معجزه‌گر خاموش: پاراگراف‌های زندگی‌ساز
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

معجزه‌گر خاموش: پاراگراف‌های زندگی‌ساز

نویسنده: رضا حیات‌الغیب 
ناشر: سخنوران
سال نشر: 1402 (چاپ 25)
قیمت: 226000 تومان
تعداد صفحات: 292 صفحه
شابك: 978-622-215-263-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'معجزه‌گر خاموش: پاراگراف‌های زندگی‌ساز':

در طول به تحریر درآمدن این کتاب، بارها و بارها گفتگو کردیم و با خود اندیشیدیم که چه مقدمه‌ای می‌توانیم برای آن فراهم کنیم تا مخاطب را متوجه‌ی اهمیت بسیار زیاد خود کند، آشکار است که نوشتن پیشگفتار برای کتابی که الهام گرفته شده از ده‌ها کتاب برتر دنیا (بیش از صد کتاب) و همچنین ساعت‌ها آموزش و سخنرانی بزرگترین اساتید جهان است؛ بسی دشوار و چالش‌برانگیز است. مطالب این کتاب بسیاربسیار مهم است و باید روی صفحه به صفحه، بند به بند و خط به خط آن تامل و اندیشه کنید.

آنچه در این کتاب م‌خوانیم اگر نگوییم کاملا، باید گفت عمدتا برخلاف آن‌چه است که زندگی می‌کنیم، برخلاف آن‌چه استکه ما اعتقاد داریم، برخلاف چیزی است که به ما آموخته شده است!

وقتی صفحات این کتاب را می‌خوانیم، متوجه‌ی موضوعات و مطالبی می‌شویم که ممکن است کاملا برایمان گم و ناآشنا باشد، مطالبی که برخلاف عادت‌های ما هستند.

مطالبی که در این کتاب می‌خوانید تضمیم‌کننده‌ی یک زندگی عالی و بی‌نظیر در تمامی ابعاد؛ نه تنها برای فرد، که برای همه‌ی بشریت و کل کره‌ی زمین نیز می‌باشد!

با توجه به ‌این‌که زندگی انسان دارای ابعاد مختلفی است و این کتاب از بیش از صد جلد کتاب برتر دنیا و ساعت‌ها آموزش با موضوعات مختلف است؛ نتوانستیم هیچ نامی بهتر از "پاراگراف‌های زندگی‌ساز" یا "آیه‌های زندگی‌ساز" برای آن انتخاب کنیم ... (برگرفته از پیشگفتار کتاب)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!