شناسنامه محصول
چگونه یک انسان را مثل یک کتاب بخوانیم
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

چگونه یک انسان را مثل یک کتاب بخوانیم

نویسنده: کامیار فیلسوفی 
ناشر: نسل نواندیش
سال نشر: 1401 (چاپ 3)
قیمت: 86900 تومان
تعداد صفحات: 192 صفحه
شابك: 978-622-220-762-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'چگونه یک انسان را مثل یک کتاب بخوانیم':

ما یکدیگر را با صورت‌هایمان تشخیص می‌دهیم. وجود صورت برای هر فرد نشانگر هویت اوست. صورت آیینه‌ای است که گذشته شما را ضبط کرده، حال حاضر شما را منعکس می‌کند و آینده شما را نشان می‌دهد.

بشر در طول قرون متمادی سعی کرده است تا با پیوند زدن خصیصه‌های صورت افراد به ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها، متوجه افکار و درون دیگران شود. بسیاری از مردم چهره‌خوانی را راهی مطمئن برای قضاوت افراد می‌دانند. قریب به سه‌هزار سال پیش در چین مجموعه‌ای از قوانین شکل گرفت و گردآوری شد که به آن‌ها "قوانین تائویسم" می‌گفتند. قوانین تائوئیسم از پنج عنصر نمادین چوب، آتش، خاک، قلز و آب تشکیل شده است. این علم با بهره‌گیری از عناصر ذکر شده، ارتباط، اثر متقابل و تغییرات در حال پیشرفت هرچیز در عالم وجود را شرح می‌دهد. از تلفیق دو لغت "مین" به‌معنی صورت و "شیانگ" به‌معنی خواندن در زبان چینی نوعی تمرین تائوئیست به‌وجود آمده است که به آن "مین شیانگ" یا "صورت‌خوانی" می‌گویند.

شکل صورت، اجزای چهره، محل قرارگیری و اندازه هر جزء، خطوط، سایه‌ها و سایر علامت‌هایی که رد صورت هستند همگی نشانه‌های پنهان‌نشدنی و تغییرناپذیری هستند که با آموختن مین شیانگ به ‌آن‌ها پی می‌برید و می‌توانید به اصطلاح "افراد را بخوانید" یا این بینش را به شما می‌دهد که دوست واقعی خود را بیابید. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!