بخريد و بخوانيد ...
نمایش عروسکی
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

نمایش عروسکی

(The Puppet Show)
نویسنده: ام دبلیو کریون (M. W. Craven)
ترجمه: بابک اسلامیه
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1401 (چاپ 1)
قیمت: 220000 تومان  187000 تومان
تعداد صفحات: 400 صفحه
شابك: 978-600-182-794-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'نمایش عروسکی':

آدمکشی زنجیره‌ای قربانی‌هایش را در میدان‌های سنگی ماقبل تاریخ زنده‌زنده می‌سوزاند. هیچ سرنخی از خود به جا نمی‌گذارد و پلیس را درمانده کرده است. وقتی نام واشنگتن پو، کارآگاه تعلیق شده، روی بقایای جزغاله‌ی سومین قربانی نمایان می‌شود، برای در دست گرفتن پرونده فراخوانده می‌شود و تعقیب قاتل گریزپا آغاز می‌گردد. البته پو هیچ تمایلی به درگیر شدن در پرونده ندارد!

کارآگاه به زودی درخواهد یافت در زندگی چیزهایی به مراتب بدتر از زنده سوختن نیز یافت می‌شود. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"میدان سنگی مکانی باستانی و خلوت است. سنگ‌هایش دیده‌بان‌هایی خاموشند. تماشاگرانی بی‌حرکت. شبنم صبحگاهی روی سطح سختشان می‌درخشد. بیش از هزار زمستان را پشت سر گذاشته‌اند و اگرچه رنگ‌باخته و فرسوده شده‌اند، هرگز در برابر گذر زمان، گردش فصل‌ها یا انسان تسلیم نشده‌اند.

در میانه‌ی میدان، پیرمردی وسط سایه‌های کمرنگ پیرامونش تک و تنها ایستاده است. صورتش پر چین و چروک موهای دور سر طاس و پر لک و پیسش خاکستری و لخت است. اندام تکیده‌اش که مثل جنازه لاغر و رنگ‌پریده است. سراپا می‌لرزد. سرش را پایین انداخته و شانه‌هایش آویزان است.

پیرمرد، برهنه و در یک قدمی مرگ است ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!