شناسنامه محصول
ورطه
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

ورطه

(Out)
نویسنده: ناتسوئو کرینو (Natsuo Kirino)
ترجمه: سعید کلاتی
ناشر: گویا
سال نشر: 1399 (چاپ 1)
قیمت: 96000 تومان
تعداد صفحات: 629 صفحه
شابك: 978-622-6528-64-1
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'ورطه':

داستان قتلی بی‌رحمانه در حومه‌ی آرام و بی‌سروصدای توکیو. مادری جوان و شاغل در شیفت شب یک کارخانه‌ی بسته‌بندی غذاهای آماده شوهر زورگویش را خفه و سپس با کمک همکارهایش جسد را معدوم و جنایت خود را مخفی می‌کند. بعد، ماساکوی باهوش، مغز متفکر این نقشه، دست به کار می‌شود، اما خیلی زود درمی‌یابد که تازه اول ماجراست، این قتل خشونت پنهان زیر پوست جامعه‌ی ژاپن را رو می‌کند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"زودتر از همیشه، به پارکینگ رسید. وقتی از ماشینش پیاده شد، شبِ سیاه و نمدار جولای بلعیدش. شاید به دلیل گرما و رطوبت بود، اما آن شب، به طرز عجیبی سیاه و سنگین به نظر می‌رسید. ماساکو کاتوری که کمی از نفس افتاده بود، سرش را رو به آسمانِ بی‌ستاره‌ی شب بلند کرد. پوستش که با کولر ماشین سرد و خشک شده بود، کم‌کم دوباره چسبناک شد. در کنار بوی دود اگزوزهایی که از بزرگراه شین-اومه به مشامش می‌رسید، می‌توانست بوی ضعیف غذای سرخ‌شده و بوی کارخانه‌ی تولید غذای بسته‌بندی‌شده‌ای را که در آن کار می‌کرد نیز استشمام کند.

"می‌خوام برم خانه." لحظه‌ای که این بوها به بینی‌اش خورد، ناخودآگاه این کلمات به ذهنش هجوم آورد. دقیقا، نمی‌دانست دلش می‌خواهد به کدام خانه برود. مطمئنا، دلش نمی‌خواست به خانه‌ای برگردد که تازه از آن بیرون آمده بود. اما چرا دلش نمی‌خواست به آنجا بازگردد؟ می‌خواست به کجا برود؟ حس کرد گم شده است ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!