بخريد و بخوانيد ...
تمامی حقوق محفوظ است
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

تمامی حقوق محفوظ است

(All Rights Reserved)
نویسنده: گرگوری اسکات کاتسولیس (Gregory Scott Katsoulis)
ترجمه: میلاد بابانژاد، الهه مرادی
ناشر: پیدایش
سال نشر: 1398 (چاپ 1)
قیمت: 165000 تومان
تعداد صفحات: 518 صفحه
شابك: 978-622-244-008-4
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'تمامی حقوق محفوظ است':

داستان در جهانی می‌گذرد که کلیه کلمات در آن از سوی افراد یا شرکتها ثبت قانونی شده‌اند و "کپی رایت" دارند. به همین خاطر همه انسانها بعد از 15 سالگی دستبندی به دست می‌کنند که کلماتی را که به زبان می‌آورند حساب‌وکتاب می‌کند و هرشخص موظف است براساس محاسبات دستبند پول کلماتی را که بر زبان می‌آورد، بپردازد.

اسپت تازه پانزده ساله شده و قرار است از این به بعد حواسش به حرفهایش باشد، چون حرف زدنِ زیاد آدم را مقروض و بدهکار می‌کند و ناچار می‌شود تا آخر عمرش قسط پرداخت کند. اسپت در ابتدا ورود به این مرحله زندگی را نشانه بزرگ شدن خودش می‌داند، اما خودکشی بهترین دوستش که تحمل چنین محدودیتی را ندارد باعث می‌شود که او تصمیم شجاعانه‌ای بگیرد: اینکه دیگر هیچگاه صحبت نکند ...

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"همان‌طور که داشتیم از روی پل رد می‌شدیم و به سمت جشن من حرکت می‌کردیم، تبلیغ معروف و شاد "نپر پایین" پخش شد. تا حالا هیچ‌وقت این اتفاق برایم نیفتاده بود. سیستم آگهی‌های تبلیغاتی مرا بررسی کرده بود؛ سنم، حالتم و حتی ضربان قلبم را، و به این نتیجه رسیده بود که باید خیلی دوستانه بهم یادآوری کند که خودم را پرت نکنم پایین. خرگوش‌های رنگارنگ و بازیگوش، روی صفحه‌ی نمایشی که قدش تا کمرم می‌رسید و کل دیواره‌ی پل را پوشانده بود، بالا و پایین می‌پریدند و آواز می‌خواندند. صدای غرش ترافیک از بیست و پنج متری زیر پل به گوش می‌رسید. بالای سرمان، گنبد روی شهر، با نور عصرگاه فضایِ بیرونش به رنگ کم‌رنگ و محو خاکستری درآمده بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!