بخريد و بخوانيد ...
تاوان
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

تاوان

(Penance)
نویسنده: میناتو کانائه (Kanae Minato)
ترجمه: مصطفی رضوی
ناشر: کوله‌پشتی
سال نشر: 1402 (چاپ 9)
قیمت: 167000 تومان
تعداد صفحات: 238 صفحه
شابك: 978-600-8211-83-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 3 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'تاوان':

در این تریلر روانشناسانه چهار دختربچه گول غریبه‌ای را می‌خورند و دوستشان امیلی را نزد او تنها می‌گذارند. چند ساعت بعد جسد بی‌جان امیلی پیدا می‌شود. هیچیک از دخترها قادر نیستند درباره آن غریبه سرنخی به پلیس بدهند و به همین خاطر پرونده تحقیقات مربوط به این قتل بی‌نتیجه می‌ماند. اما مادر امیلی دوستان دخترش را مقصر می‌داند و آنها را نفرین می‌کند که روزی باید تاوان مرگ دختر او را پس بدهند. حالا پانزده سال از آن اتفاق گذشته است ...

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"سرکار خانم آساکوا

از اینکه محبت کردید و در مراسم ازدواج من که چندی پیش برگزار شد، شرکت کردید، صمیمانه تشکر می‌کنم. در تمام مدت مراسم، به اقوام و خویشانم که از آن شهرستان آمده بودند، با نگرانی نگاه می‌کردم که مبادا شما با دیدن آنان، آن زمان را به یاد آورید و رنجیده خاطر شوید، چراکه آن‌ها به هیچ‌وجه از اینکه تا چه اندازه حرف‌هایشان می‌تواند خالی از مراعات و ملاحظه باشد، درکی ندارند.

آب‌وهوای خوب؛ هفت سال پیش، وقتی به دانشگاه دخترانه‌ی توکیو رفتم، تازه متوجه شدم که این تنها ویژگی مثبتی است که آن شهر دارد و واقعا جز این حسن، هیچ‌چیز دیگری ندارد.

من چهار سال در خوابگاه دانشجویی زندگی کردم. وقتی به پدر و مادرم گفتم که می‌خواهم در دانشگاه توکیو ادامه‌ی تحصیل بدهم، هر دو به اتفاق مخالفت کردند. اگر فریب آدم بدجنسی را بخورم و مجبورم کنند که تن‌فروشی کنم، چه؟ اگر معتاد شوم، چه؟ اگر به قتل برسم، چه؟ ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!