بخريد و بخوانيد ...
زمان گذشته (از سری کتاب‌های جک ریچر - کتاب بیست و سوم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

زمان گذشته (از سری کتاب‌های جک ریچر - کتاب بیست و سوم)

(Past Tense)
نویسنده: لی چایلد (Lee Child)
ترجمه: محمد عباس‌آبادی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1401 (چاپ 1)
قیمت: 220000 تومان
تعداد صفحات: 454 صفحه
شابك: 978-600-182-787-7
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'زمان گذشته (از سری کتاب‌های جک ریچر - کتاب بیست و سوم)':

جک ریچر به قصد سفری طولانی از مین تا کالیفرنیا باری دیگر به جاده می‌زند. اما هنوز زیاد دور نشده که در جاده‌ای روستایی در اعماق جنگل‌های نیوانگلند، چشمش به تابلویی با اسمی آشنا می‌خورد، زادگاه پدرش که تابه‌حال به آن‌جا نرفته است. بدین ترتیب تغییر مسیر می‌دهد. فکر می‌کند چه ضرری دارد قبل از ادامه‌ی سفرش یک روز را صرف جست‌وجو برای تاریخچه‌ی خانوادگی‌اش کند؟

همزمان در همان اطراف دو جوان کانادایی که به قصد فروش چیزی ارزشمند راهی نیویورک هستند به دلیل خراب شدن ماشینشان در میانه‌ی راه در متلی دورافتاده اقامت می‌گزینند تا پس از درست شدن ماشین سفرشان را از سر بگیرند.

متل عجیب به نظر می‌رسد و کارکناش عجیب‌تر.

صبح روز بعد ریچر در شهر درباره‌ی خانه‌ی سابق پدرش پرس‌وجو می‌کند اما به او می‌گویند کسی تابه‌حال با این اسم در آنجا زندگی نکرده است. آیا پدرش هرگز در آن شهر بوده است؟

ریچر که قانع نشده است، به جستجویش ادامه می‌دهد. در همین حین دو جوان کانادایی در متل زندانی شده‌اند، سردرگم‌اند و حتی نمی‌دانند چه خطری پیش رویشان است. سپس متل به بخشی از تحقیقات ریچر گره می‌خورد و او درست سر بزنگاه به آن‌جا می‌رسد ...(برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"جک ریچر در شهر کوچکی در ساحل مین از آخرین آفتاب تابستان نهایت استفاده را کرد و بعد مثل پرندگان آسمان بالای سرش کوچ طولانی‌اش به جنوب را آغاز کرد. ولی نه از کنار ساحل. نه مثل مرغ‌های انجیرخوار و زردپره‌های نمادین و دم‌جنبانک‌ها و سسک‌ها و مرغ‌های مگس‌خوار گلویاقوتی. در عوض مسیر موربی را به سمت جنوب غربی در پیش گرفت. از گوشه بالای سمت راست بخش به سمت گوشه‌ی پایین، شاید از میان سیراکیوز و سین‌سیناتی و سنت‌لوئیس و اوکلاهوماسیتی و آلبکرکی و بعد تا خود سن‌دیه‌گو. که برای کسی از نیروی زمینی مثل ریچر زیادی پر از افراد نیروی دریایی بود، ولی غیر از این نقطه‌ی خوبی برای شروع زمستان بود.

سفر جاده‌ای جانانه‌ای می‌شد که سال‌ها بود برایش پیش نیامده بود.

بی‌صبرانه منتظر شروعش بود.

اما زیاد پیش نرفت ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!