بخريد و بخوانيد ...
سه سوت جادویی

سه سوت جادویی

نویسنده: احمد اکبرپور 
ناشر: افق
سال نشر: 1400 (چاپ 6)
قیمت: 36000 تومان
تعداد صفحات: 150 صفحه
شابك: 978-964-369-922-2
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 122 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'سه سوت جادویی':

کار پدر و مادرم حسابی قاطی پاتی شده. پدر می‌خواهد زن بگیرد و مادر می‌خواهد زن یک گامبوی کچل بشود. اما من که همیشه به قول مادربزرگ اشکم دم مشکم بوده، حالا بعد از آشنایی با تاتا جلبکی، عین خیالم نیست. کافی است سه تا سوت جادویی بزنم. (برگرفته از مقدمه کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"به قول تاتا جلبکی، آدم باید خر باشد که به جای این همه خوردنی، فقط غصه بخورد. البته تا وقتی چپ و راست غصه می‌خوردم فکر می‌کردم آدم مهمی هستم ولی هیچ‌کس مرا درک نمی‌کرد. از مردم بدم می‌آمد که آدم ناراحتی مثل مرا تحویل نمی‌گرفتند و محل سگ نمی‌گذاشتند. لحظه‌هایی که اشک مثل دانه‌های مروارید از توی چشم‌هایم می‌جوشید، قند توی دلم آب می‌شد تا بلند شوم و بروم رو به روی آیینه. یک دل سیر هم وقتی خودم را می‌دیدم گریه می‌کردم. اشک شره می‌کرد و از کنار دماغم به طرف لب‌هایم می‌آمد. با خودم می‌گفتم: "هیچ‌کس مثل من گریه نمی‌کند." و از حرف خودم هم گریه‌ام می‌گرفت.
حالا همه‌چیز برعکس شده است. بعضی وقت‌ها آن‌قدر سرحالم که غم و غصه‌های واقعی هم فقط برای لحظه‌ای جلوی چشمم می‌آیند و بعد مثل جباب‌های کف صابون په په په می‌ترکند و می‌روند هوا. کار پدر و مادرم که خیال می‌کردم روزی درست می‌شود، بیخ پیدا کرده‌ است و همه چیز قاتی پاتی شده است ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!