بخريد و بخوانيد ...
خوک کریسمس
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

خوک کریسمس

(The Christmas Pig)
نویسنده: جی. کی. رولینگ (تصویرگر: جیم فیلد) (J. K. Rowling)
ترجمه: ویدا اسلامیه
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1400 (چاپ 1)
قیمت: 75000 تومان  65000 تومان
تعداد صفحات: 256 صفحه
شابك: 978-600-182-727-3
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'خوک کریسمس':

جک عاشق اسباب‌بازی دوران خردسالیش، درپیگ، است. دی‌پی در خوشی‌ها و ناخوشی‌ها همیشه کنارش بوده است. تا این که در شب کریسمس اتفاق بدی می‌افتد ... و دی‌پی گم می‌شود. اما شب کریسمس شب معجزه‌ها و جبران از دست‌رفته‌هاست: شبی که در آن همه می‌توانند سرشار از روح زندگی شوند، حتی اسباب‌بازی‌ها. جدیدترین اسباب‌بازی جک که خوک کریسمس نام دارد و جایگزین دی‌پی شده است، نقشه‌ی جسورانه‌ای در سر دارد: هر دو برای یافتن اسباب‌بازی گمشده، به سفری جادویی می‌روند تا صمیمی‌ترین دوست جک را نجات دهند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"درپیگ خوک عروسکی کوچکی از جنس پارچه‌ی حوله‌ای لطیف بود. توی شکمش دانه‌های ریز پلاستیکی داشت و برای همین هم پرت کردنش خوشایند بود. سم‌های نرمش درست به اندازه‌ای بود که بتواند قطره اشکی را پاک کند. وقتی صاحبش، جک، خیلی کوچک بود، هر شب آن‌قدر گوش درپیگ را می‌مکید تا خوابش می‌برد.

اسم درپیگ از آن‌جا آمده بود که وقتی جک تازه حرف زدن را یاد گرفته بود، به جای "د پیگ" می‌گفت: "درپیگ." درپیگ وقتی نو بود، رنگ صورتی خوش‌رنگی داشت و چشم‌های پلاستیکی‌اش برق می‌زدند اما جک درپیگ را به این شکل به یاد نداشت. درپیگ همیشه به شکل الانش بود: رنگ و رو رفته و خاکستری بود و یک گوشش در اثر مکیدن سفت شده بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!