بخريد و بخوانيد ...
گلبرگ پنجم
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

گلبرگ پنجم

(The Fifth Petal)
نویسنده: برونونیا بری (Brunonia Barry)
ترجمه: محبوبه مسلمی‌زاده
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1401 (چاپ 1)
قیمت: 215000 تومان  185000 تومان
تعداد صفحات: 479 صفحه
شابك: 978-600-182-774-7
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'گلبرگ پنجم':

مرگ مشکوک پسری نوجوان، رییس پلیس سلیم را برآن می‌دارد میان این مرگ با پرونده‌ای ناتمام، یک آدم‌کشی سه‌گانه موسوم به "قتل‌های الهه"، ارتباطی بیابد. کشتاری که در شب هالووین سال 1989 رخ داد و در آن سه زن جوان از نوادگان جادوگران سلیم بی‌رحمانه سلاخی شدند.

طی تحقیقات رییس پلیس، افرادی درگیر ماجرا می‌شوند که نقش هر یک از آن‌ها داستان را هر چه بیش‌تر به تعلیق می‌کشد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"تام دایل بی‌آن‌که بر زبان آورد، اندیشید: "آیا برای دعا کمی دیر نیست؟" کودک روی برانکار درست پشت پرده‌ی یکی از غرفه‌های اورژانس بیمارستان سلیم نشسته بود، آنچه را که به چشمان از دین برگشته‌اش، دانه‌های تسبیح به نظر می‌رسید، محکم گرفته بود.

تصویری عجیب بود: از انگشت‌های محکم شده‌ی دختربچه‌ای پنج شش ساله، دانه‌های تسبیح آویزان بود و صلیب تسبیح را چنان محکم گرفته بود که از دستش خون می‌آمد: خط قهوه‌ای مایل به قرمز خشکیده، روی ساعد و در شکاف میان انگشتانش شاخه‌شاخه شده بود. بازو و پاهای کودک از خراش‌های خشونت‌بار پر بود. صرف‌نظر از خون، به یکی از فرشتگان بوتیچلی می‌مانست: زلف سیاهش بر پشت فروریخته بود و پوست گچی‌اش هنوز از آسیب تخت برنزه یا آفتاب تابستان در امان مانده بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!