بخريد و بخوانيد ...
برزخ گم‌شدگان (سه‌گانه تسخیرگر - کتاب 1)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

برزخ گم‌شدگان (سه‌گانه تسخیرگر - کتاب 1)

(Everlost (1) (The Skinjacker Trilogy))
نویسنده: نیل شوسترمن (Neal Shusterman)
ترجمه: پگاه خدادادی
ناشر: پرتقال
سال نشر: 1402 (چاپ 2)
قیمت: 191000 تومان
تعداد صفحات: 326 صفحه
شابك: 978-622-274-239-3
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'برزخ گم‌شدگان (سه‌گانه تسخیرگر - کتاب 1)':

نیک و الی از تصادف ماشین‌هایشان جان سالم به در نبرده‌اند و حالا در برزخی بین مرگ و زندگی در سرزمین گم‌شدگان گیر افتاده‌اند؛ سرزمینی که هم جادویی است و هم خطرناک و ارواح گم‌شده دسته‌دسته در آن پرسه می‌زنند. هرکس مدت زیادی در این سرزمین بی‌حرکت در یک جا بماند، به قعر زمین فرو می‌رود.

آن‌ها باید راهی برای بازگشت به خانه بیایبند؛ اما هرچه بیشتر بمانند، بیشتر گذشته‌شان را فراموش می‌کنند. اگر همه‌ی خاطرات آن‌ها از خانه محو شود، ممکن است هیچ‌وقت راه گریزی از این دنیای عجیب و پرخطر پیدا نکنند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"در چشم‌برهم‌زدنی، در جاده‌ای که از بالای جنگل مرده می‌گذشت، در روزی عادی مثل بقیه‌ی روزها، یک تویوتای سفید و یک مرسدس بنز مشکی تصادف کردند و به توده‌ای خاکستری تبدیل شدند.

روی صندلی جلوی تویوتا، الکساندرا نشسته بود. دوستانش او را الی صدا می‌کردند.

الی داشت با پدرش سر اینکه صدای موزیک رادیو چقدر بلند باشد بحث می‌کرد. چند لحظه‌ی پیش کمربند ایمنی‌اش را باز کرده بود تا بلوزش را مرتب کند.

داخل مرسدس بنز، نیک وسط صندلی عقب نشسته بود. او برای شرکت در مراسم عروسی پسرعمویش لباس رسمی پوشیده بود و داشت سعی می‌کرد شکلاتی را که تقریبا تمام روز توی جیبش مانده بود، بخورد. خواهر و برادرش که دو طرف او نشسته بودند، به‌عمد به آرنج‌های او تنه می‌زدند و با این کار باعث می‌شدند نیک شکلات نیمه‌آب‌شده را به صورتش بمالد. اتومبیل بنز چهارنفره بود و نیک که وسط صندلی عقف نشسته بود کمربند نداشت ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!