بخريد و بخوانيد ...
در قرنطینه
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

در قرنطینه

نویسنده: سباستین فیتسک (Sebastian Fitzek)
ترجمه: مهوش خرمی‌پور
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1402 (چاپ 2)
قیمت: 240000 تومان
تعداد صفحات: 368 صفحه
شابك: 978-600-182-767-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'در قرنطینه':

یک کودک گمشده، یک پدر ناامید، یک سفر در جهنمی به نام تیمارستان.

یک سال پیش، در یک شب سرد و برفی مکس برگهوفِ کوچولو ناپدید شد. فقط مجرم می‌داند چه اتفاقی برای او افتاده است. اما او در بخش قرنطینه‌ی فوق امنیتی آسایشگاه روانی اشتاین، زندانی است و در این مورد سکوت مطلق اختیار کرده و تحت هیچ شرایطی حاضر به حرف زدن نیست. پدر مکس برای درک حقیقت و دستیابی به آن تنها یک راه دارد: باید خودش زندانی شود. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"چرا اینجا این‌قدر سرده؟

با اینکه میریام قدم در جهنم گذاشته بود، اما این پایین داخل این انباری بدون پنجره، هوا خیلی سرد بود. دیوارهای آجری انباری، مرطوب و کپک‌زده بودند. کپک‌های سیاه، ماننده نایژه‌های سرطانی یک فرد سیگاری، جا به جا به دیوارها چسبیده بودند.

افسر پلیس، به سر او اشاره کرد و برای اینکه هنگام عبور از شوفاژخانه سرش به لوله‌های آب نخورد، گفت: "مواظب باش." درحالی‌که قد میریام فقط یک متر و شصت‌وپنج سانت بود. درست برعکس ترامنیتس که جذابیتش با این مناسبت مخوف، اصلا هماهنگی نداشت. او چهارشانه، پیشانیِ بلند، لاغر اما عضلانی بود. ساخته شده برای عکس رویِ جلد تقویم پلیس برلین، اما اینجا در این زیرزمین فقط گردوخاک بود و تار عنکبوت‌ها که به موهایِ روشنِ مرد، که سرش تقریبا به سقف می‌رسید، چسبیده بودند. این ساختمان که در حاشیه‌ی جنگلِ سرسبز وایغ بود، در اواخر دهه‌ی بیست ساخته شده بود. ظاهرا مردم آن دوران کوتاه‌تر بودند.

اما قطعا آن‌ها مانند آخرین ساکن این خانه، خبیث نبودند. کسی چه می‌داند، شاید هم بودند؟ ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!