بخريد و بخوانيد ...
گرگ در سایه (مجموعه جان شانو - کتاب اول)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

گرگ در سایه (مجموعه جان شانو - کتاب اول)

(Wolf In Shadow)
نویسنده: دیوید گمل (David Gemmell)
ترجمه: سیدسجاد حامدحیدری
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1399 (چاپ 2)
قیمت: 140000 تومان
تعداد صفحات: 472 صفحه
شابك: 978-600-182-310-7
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'گرگ در سایه (مجموعه جان شانو - کتاب اول)':

سیصد سال از نابودی تمدن بر روی زمین گذشته است. حالا در این جهان تغییر یافته، راهزنان و جنگ‌سالاران حکمروایی می‌کنند. در چنین وضعیتی، یک سوار تنها، به دنبال شهری گمشده می‌گردد. او امیدوار است در جستجوی خود بتواند به صلح و آرامش برسد. در این میان اما فرمانروای پیت به همراه سپاهش، خیال حکومت بر کلیه ابنای بشر را در سرمی‌پرورانند. آنها که از پیروزی‌های مکرر خود مغرور شده‌اند، اشتباه می‌کنند و محبوبه جان شانو را برای قربانی کردن، می‌دزدند. آنها با این کار مرگبارترین جنگجوی زمانه را در مقابل خود می‌بینند ...

فصل اول داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"سوار بر نوک تپه‌ای جنگلی توقف کرد و به زمین‌های خالی پایین دست خیره شد.

هیچ نشانی از اورشلیم یا مسیر تاریک الماس‌نشان دیده نمی‌شد. اما اورشلیم همیشه در پیش روی او بود. در رویاهای شب او را فرا می‌خواند و او را ترغیب می‌کرد تا در انتهای جاده‌ی سیاه‌رنگ پیدایش کند.

ناراحتیش گذرا بود، نگاهش را به سمت کوهستان‌های دوردست دوخت، خاکستری و روح مانند. شاید بتواند در آنجا نشانه‌ای پیدا کند؟ یا اینکه جاده توسط ماسه‌هایی که طی قرن‌ها روی هم تلمبار شده یا توسط علف‌های هرز تاریخ مخفی شده بود؟

او این تردید را از خود دور کرد؛ اگر شهر وجود داشت، جان شانو آن را پیدا می‌کرد. کلاه لبه‌دار چرمی خود را از سر برداشت و عرق را از صورتش پاک کرد. نزدیک ظهر شده بود. اسب اخته بی‌حرکت ایستاد تا اینکه جان افسارش را برداشت، سپس سرش را پایین آورد و مشغول خوردن از علف‌های بلند شد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!