بخريد و بخوانيد ...
درون کادر: مسیر دست‌یابی به دید عکاسانه
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

درون کادر: مسیر دست‌یابی به دید عکاسانه

(Within the Frame: The Journey in Photographic Vision)
نویسنده: دیوید دوشمین (David duChemin)
ترجمه: احسان مجیدی
ناشر: کتاب آبان
سال نشر: 1397 (چاپ 3)
قیمت: 162000 تومان
تعداد صفحات: 271 صفحه
شابك: 978-600-6413-39-6
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'درون کادر: مسیر دست‌یابی به دید عکاسانه':

کتاب حاضر درباره عکاسی هنرمندانه و پرشور از مردم، مکان‌ها و فرهنگ‌هاست. این کتاب درباره جست‌وجوی دید عکاسی‌تان و گفتن داستان‌هایی، به‌روشنی و با احساس، از طریق نشان دادن عکس‌هایی گیرا و جذاب است. این کتاب برای تمام افرادی نوشته شده است که مایل‌اند از مکان‌ها و مردمی عکس بگیرند که به آن‌ها دل بسته‌اند؛ چه به دور دنیا سفری بکنند و چه نکنند.

البته لازم است بدانید که این کتاب چه‌چیزهایی را شامل نمی‌شود. کتابی راهنما نیست؛ دانستنی‌های موردنیاز در مورد تجهیزات دوربین شما در کتاب‌های دیگر امده است. این کتاب شیوه کار با دوربین را نمی‌آموزد و قطعا کتابی درباره "عکاسی توریستی" نیست. چنین کتاب‌هایی قبلا نوشته شده‌اند. کتاب‌های بسیاری در مورد این موضوعات مطالعه کرده‌ایم و با قطعیت می‌توانم بگویم که دیگر به چنان کتاب‌هایی احتیاجی نداریم.

قطعا ضروریات عکاسی که مسافرت می‌کند، متفاوت با احتیاجات کسی است که به سفر نمی‌رود، اما هنر ارتباط و مواجه با مردم، مکان‌ها و فرهنگ‌ها در میان هر دو دسته یک ضرورت است؛ خواه به مسافرت بروید، خواه نروید. بیان جزئیات سفر و تجهیزات در کتابی ضروری است که در مورد آدرس‌های مسافرتی صحبت می‌کند، نه کتابی که در مورد نگاه عکاسانه است.

این کتاب را نوشتم تنها به این سبب که آرزو داشتم تجربیاتتم را منتشر کنم. فضای اینترنت انباشته از کتاب‌هایی است که چگونگی‌ها را به ما یاد می‌دهند، اما کتاب‌های بسیار کمی در مورد چراها وجود ندارد. امیدوارم این کتاب برای شما سودمند باشد، همان‌گونه که تجربیات گذشته‌ام برای من مفید واقع شد ... (برگرفته از مقدمه کتاب)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!