بخريد و بخوانيد ...
هیتی عروسک یکصدساله
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

هیتی عروسک یکصدساله

(Hitty, Her First Hundred Years)
نویسنده: راشل فیلد (Rachel Field)
ترجمه: محمد قصاع
ناشر: محراب قلم
سال نشر: 1398 (چاپ 2)
قیمت: 35000 تومان
تعداد صفحات: 296 صفحه
شابك: 978-600-103-762-7
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'هیتی عروسک یکصدساله':

هیتی، عروسکی که بیش از صد سال عمر دارد، از آرامش فروشگاه عتیقه‌فروشی استفاده می‌کند تا ماجراهای زندگی‌اش را روایت کند. او در این داستان برای ما از سفرهای دریایی‌اش، از شکار نهنگ، غرق شدن و نجات یافتن، برخورد با قبایل وحشی، سفر به هند و اروپا، از خانواده‌ها و فرهنگ‌های گوناگون و از خردسالان و بزرگ‌سالان و سال‌خوردگان حرف می‌زند.

با او همراه شوید تا از ماجراهای گردشی صد ساله در دور دنیا با خبر شوید؛ با آدم‌های مختلف آشنا شوید؛ فرهنگ‌های متفاوت را ببینید؛ و از ماجراجویی لذت ببرید ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"اکنون فروشگاه عتیقه‌فروشی ساکت و آرام است. این‌جا حالا دیگر در اختیار من و تیوبولد است، چون ساعت پرنده‌دار پریروز فروخته شده و تیوبولد نیز این اواخر به‌قدری در تکاپو بوده که دیگر هیچ موشی جرئت نکرده است از پشت دیوارهای چوبی بیرون بیاید. تیوبولد گربه‌ی فروشگاه است. تنها چیزی که فروشی نیست؛ و همین باعث شده است گاهی او خیلی مغرور و ازخودراضی شود. البته، قصد ندارم سرزنشش کنم. همه‌ی ما تاحدودی نقطه ضعف‌هایی داریم و اگر تیوبولد نقطه‌ضعفی نداشت، شاید من حالا مشغول نوشتن خاطراتم نبودم. بااین‌حال، من دلایل موجهی دارم که نقاط ضعف را یک چیز می‌دانند و چنگال‌ها را چیز دیگر.

تیوبولد خیلی هم گربه‌ی بدی نیست، اما هیچ‌وقت ملاحظه و رعایت حال دیگران را نمی‌کند. تازه، خیلی هم پرسه‌زدن را دوست دارد و قوی‌تر از پنجه‌ها و دم او را تاکنون ندیده‌ام. این اواخر عادت کرده است در ویترین فروشگاه بخوابد و سرش را روی سینی جواهرات عتیقه بگذارد. اگر پریشب خانم هانتر دیده بود که تیوبولد داشته هنگام خمیازه کشیدن گوشواره‌های جواهرنشان را می‌بلعیده، حسابی ناراحت می‌شد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!