بخريد و بخوانيد ...
نام باد (سه‌گانه کوئوت شاه‌کش - کتاب اول - جلد سوم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

نام باد (سه‌گانه کوئوت شاه‌کش - کتاب اول - جلد سوم)

(The Name of the Wind)
نویسنده: پاتریک راتفوس (Patrick Rothfuss)
ترجمه: مریم رفیعی
ناشر: بهنام
سال نشر: 1399 (چاپ 2)
قیمت: 50000 تومان
تعداد صفحات: 360 صفحه
شابك: 978-600-7132-22-7
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'نام باد (سه‌گانه کوئوت شاه‌کش - کتاب اول - جلد سوم)':

بیا فرض کنیم من در مرکز جهان قرار دارم. بیا داستان‌های کسل‌کننده رو بی‌خیال شیم: ظهور و سقوط امپراتوری‌ها، حماسه‌ی قهرمان‌ها، نغمه‌های عشق‌های تراژیک. بیا عجله کنیم و به تنها داستانی بپردازیم که اهمیت داره. داستان من. اسم من کوئوته ...

کوت کیست؟ مهمانخانه‌داری که به همراه دستیارش باست در شهری کوچک مهمانخانه‌ی ویستون را اداره می‌کند، مهمانخانه‌ای که مشتری چندانی ندارد و اتفاق هیجان‌انگیزی در آن نمی‌افتد ...

تا این که یک روز وقایع‌نویس از راه می‌رسد و کوت مجبور می‌شود نه تنها جانش را نجات دهد و اتاقی در اختیارش بگذارد، بلکه داستان زندگی‌اش را نیز در سه روز برای او تعریف کند؛ داستان زندگی "کوئوت"، مرد جوان و با استعدادی که به مشهورترین و نامدارترین جادوگر زمان خود تبدیل می‌شود.

نام باد شرح ماجراهایی است که قهرمان داستان ما در روز اول تعریف می‌کند. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

(توجه: ترجمه فارسی کتاب در سه جلد منتشر شده است و هریک از مجلدات به تنهایی قابل تهیه است.)

فصل شصت و دوم کتاب با این جملات آغاز می‌شود:

"به نصیحت صریح منابع مختلف عمل کردم و در ترم جدید وقتم را به سه رشته‌ی تحصیلی محدود کردم. سمپاشی پیشرفته را با الکسا دال ادامه دادم، شیفتی در بهداری برداشتم و کارآموزی‌ام را زیر نظر مانت ادامه دادم. وقتم پر بود، ولی مانند ترم گذشته به خود فشار نیاوردم.

بیش از هر چیز دیگری صنعتگری‌ام را با جدیت دنبال کردم. چون جست‌وجویم برای یافتن حامی با بن‌بست مواجه شده بود، می‌دانستم که تنها راه رسیدنم به استقلال، صنعتگر شدن است. فعلا برای کیلوین کار می‌کردم و کارهای نسبتا جزئی را با دستمزد نسبتا پایین انجام می‌دادم. پس از پایان کارآموزی‌ام اوضاع بهتر می‌شد. می‌توانستم پروژه‌های خودم را دنبال کنم و بعد آنها را با سود به فروش برسانم ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!