بخريد و بخوانيد ...
ربات عاشق

ربات عاشق

نویسنده: آرمین کاظمی 
ناشر: کلید آموزش
سال نشر: 1400 (چاپ 4)
قیمت: 78900 تومان
تعداد صفحات: 211 صفحه
شابك: 978-600-274-500-2
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'ربات عاشق':

مارکو یک کوله‌گرد است. او در سفر به شهری پیشرفته با موسسه‌ای آشنا می‌شود که سفرهای مجازی برگزار می‌کند. مارکو برای تجربه "شبیه‌سازی یک سفر" لباس مخصوص می‌پوشد و به وسیله سلول شبیه‌ساز به "دنیای مجازی" وارد می‌شود.

جذابیت‌های بی‌انتهای دنیای مجازی و سفرهای شبیه‌سازی باعث می‌شود مارکو برای ماه‌ها در سلول شبیه‌ساز زندگی کند. سلول شبیه‌ساز همانند چراغ جادو، تمام آرزوهای مارکو را برآورده می‌سازد. او از همین سلول شبیه‌ساز به تمام جاهای زیبای دنیا سفر می‌کند، به گذشته می‌رود، برای راه‌اندازی کسب و کار آموزش می‌بیند، عاشق می‌شود، ازدواج می‌کند، بچه‌دار می‌شود و در نهایت، سفر شبیه‌سازی شده به "مرگ" را تجربه می‌کند که ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"مریم همین که از سلول شش‌متری شبیه‌سازش بیرون آمد، چند مرتبه با خودش تکرار کرد: "خدایا باورم نمی‌شه. وای خدا ... باورم نمی‌شه." و این جمله چندین و چند مرتبه دیگر از ذهن‌اش گذشت. او چیزی را که تجربه کرده بود باور نمی‌کرد. او به این فکر می‌کرد که باید فرقی میان واقعیت و واقعیتی که شبیه‌سازی شده است، وجود داشته باشد. او فراموش کرده بود که تمام سفرش شبیه‌سازی شده است و او در تمام مدت این سفر در یک اتاق شش متری بوده است. او با خودش فکر می‌کرد: "بوی خاک نم‌خورده هنوز توی دماغمه، می‌تونستم دستم رو روی آجرها بکشم و زبری روی آجر و فرورفتگی درز بندکشی بین آجرها رو روی پوست انگشتم حس کنم. هرکدوم از آدم‌هایی که اونجا بودن یه بویی داشتن. من می‌تونستم عطری رو که تک‌تک اون‌ها به بدن‌شون زدن، حس کنم. حتی می‌فهمیدم کدوماشون به خودشون عطر نزدن. نسیمی که به صورتم می‌خورد، واقعی‌تر از واقعی بود. آفتابی که روی پوستم می‌تابید، لپ‌هام رو گل انداخته بود."

شور و شعفی که این سفر شبیه‌سازی شده در او ایجاد کرده بود، باعث شد که بدون لحظه‌ای تردید، قرارداد همکاری با شرکت لوگان را امضا کند و او از همین حالا راهنمای یکی از تورهای گردشگری شبیه‌سازی‌شده لوگان شده بود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!