شناسنامه محصول
پلید (مجموعه نشان‌شده - کتاب دوم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

پلید (مجموعه نشان‌شده - کتاب دوم)

(Invidious (The Marked Saga) (Volume 2))
نویسنده: بیانکا اسکاردونی (Bianca Scardoni)
ترجمه: نشاط رحمانی‌نژاد
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1396 (چاپ 1)
قیمت: 24000 تومان
تعداد صفحات: 382 صفحه
شابك: 978-600-182-274-2
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'پلید (مجموعه نشان‌شده - کتاب دوم)':

... من جما بلکبرن، یک سلیر هستم. فهمیدن اینکه انسان نیستم، تنها آغاز مشکلاتم بود.

بهترین دوستم تیلور و طلسم جاودانگی هر دو گمشده‌اند. وظیفه من پیدا کردن هر دو آن‌هاست. نمی‌دانم به چه کسی می‌توانم اعتماد کنم و مطمئن هم نیستم بتوانم در این راه موفق شوم، اما مصمم برای انجام این کارم یا در این راه بمیرم.

انگار که همه‌چیز به‌اندازه کافی بد نبود ... یک دشمن جدید به شهر آمده که موهبتی با خود دارد - موهبتی باستانی که پیشگویی کرده مرزهای بین خیر و شر را از بین می‌برد. به ظاهر همه‌ی این‌ها به خون من بستگی دارد. هنوز همه‌ی جواب‌ها را ندارم اما به کشف کردن حقیقت نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوم. کشف حقیقت در مورد خط خونی‌ام و درباره حقیقت واقعی خودم.

و وقتی می‌گویم همه چیز را تغییر خواهم داد، حرفم را باور کنید. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"مه غلیظ با بی‌پروایی وقتی روی بالکن اتاقم ایستاده‌ام و به آسمان بی‌ستاره خیره شده‌ام روی پاهایم چنبره می‌زند. اتفاقات شب گذشته پشت سر هم در ذهنم تکرار می‌شدند و از هم پیشی می‌گرفتند؛ مثل آرزوی مرگی که حتی آرزو کردنش را به یاد نمی‌آوردم. از جان گذشتن مراسمی بود که در آن شرکت نکرده بودم. یک لحظه من در جشن بهاره بودم و با پسری که آرزویش را داشتم می‌رقصیدم و بعد در یک کلیسا سوخته پایین شهر برای نجات جانم می‌جنگیدم. جهنم شخصی‌ام همه‌اش یک دروغ بود، همین‌طور هرکسی که در آن حضور داشت.

همه به جز من.

پنجه‌های خیانت درونم را سست کرده بودند، در روحم نقب زده و خانه‌ای از درد و رنج ساخته بود. بدجور دلم می‌خواست بگذارم تاریکی وجودم را در برگیرد. بگذارم پس‌مانده‌های وجود درهم شکسته‌ام را ببلعد. تا هر اتفاقی که افتاده بود را پاک کند و بی‌اهمیت جلوه دهد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!