بخريد و بخوانيد ...
آرتمیس فاول و مهاجران گمشده (مجموعه آرتمیس فاول - کتاب پنجم)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

آرتمیس فاول و مهاجران گمشده (مجموعه آرتمیس فاول - کتاب پنجم)

(The Lost Colony (Artemis Fowl, Book 5))
نویسنده: ا این کالفر (Eoin Colfer)
ترجمه: شیدا رنجبر
ناشر: افق
سال نشر: 1400 (چاپ 8)
قیمت: 88000 تومان
تعداد صفحات: 588 صفحه
شابك: 978-964-369-441-8
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'آرتمیس فاول و مهاجران گمشده (مجموعه آرتمیس فاول - کتاب پنجم)':

آرتمیس فاول، بالاخره یک رقیب پیدا می‌کند. دختری نوجوان از وجود جن و پری‌ها باخبر می‌شود و تصمیم می‌گیرد یک "دیو" را به دام بیندازد. اما مبارزه به این دو رقیب محدود نمی‌شود. در این میان، تنها چیزی که تاکنون بشر را از شر دیوها در امان نگه داشته طلسمی از دوران باستان است که آرتمیس باید هرطور شده جلوی باطل شدن آن را بگیرد وگرنه این موجودات خونخوار، نسل بشر را نابود می‌کنند. این‌بار شاید آرتمیس پیروز این مبارزه نباشد! (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

داستان با این جملات آغاز می‌شود:

"شاد، واژه‌ای نیست که معمولا برای توصیف حال محافظ شخصی آرتمیس فاول استفاده شود. خوشحال و راضی هم واژه‌هایی نیستند که بشود برای آرتمیس یا کسانی که در اطرافش هستند به‌کار برد. باتلر فقط برای این یکی از خطرناک‌ترین مردان روی زمین نشده که با هرکسی که اتفاقی از کنارش می‌گذرد گپ بزند، مگر این‌که، به خاطر راه‌های خروجی محل یا سلاح‌های مخفی آن‌جا سر صحبت را باز کند.

در آن بعدازظهر خاص، آرتمیس و باتلر اسپانیا بودند و محافظ اروپایی-آسیایی از مواقع عادی هم کم‌حرف‌تر و دمغ‌تر بود. رئیس جوانش، طبق معمول کارش را خیلی پیچیده‌تر و دشوارتر از حد لازم کرده بود. آرتمیس اصرار کرده بود نزدیک یک ساعت در آن آفتاب تند بعدازظهر در پیاده‌رو پسیژ دگراسیای بارسلون بایستند که تنها چند درخت باریک داشت تا آن‌ها را از گرما و دشمنان احتمالی محافظت کند.

در چند ماه گذشته، این چهارمین سفر مرموز آن‌ها به کشورهای خارجی بود. اول که ادینبورگ، بعد دره‌ی مرگ در غرب آمریکا، پشت سرش سفری فوق‌العاده طاقت‌فرسا و طولانی به ازبکستان و حالا هم که بارسلون. در تمام این مدت منتظر فرد مرموزی بودند که هنوز خودش را آفتابی نکرده بود ...

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!