بخريد و بخوانيد ...
روبه‌رو: مجموعه داستان کوتاه ماجراجویانه
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

روبه‌رو: مجموعه داستان کوتاه ماجراجویانه

(FaceOff)
نویسنده: گروه نویسندگان 
ترجمه: هادی امینی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1399 (چاپ 1)
قیمت: 73000 تومان  66000 تومان
تعداد صفحات: 416 صفحه
شابك: 978-600-182-665-8
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'روبه‌رو: مجموعه داستان کوتاه ماجراجویانه':

در یک اجتماع بی‌سابقه، بیست و سه نویسنده پرفروش و تحسین‌شده جهانی ژانر ماجرایی گردهم آمده و در گلچینی از یازده داستان کوتاه، بیست و دو شخصیت مجموعه رمان‌های خود را، یک به یک با هم روبرو کرده‌اند. شخصیت‌هایی همچون جک ریچر، هری باش، گری پیرس و لینکلن رایم.

پس خودتان را برای یک مجموعه داستان پرافت‌وخیز ماجرایی از گلچین قهرمانان این ژانر، به قلم استادان رمان‌های ماجرایی آماده کنید.

اولین داستان مجموعه با عنوان "چشم‌قرمز" با این جملات آغاز می‌شود:

"سال 2005
هری باش به عنوان تمرین، تمام تلاشش را می‌کرد از تونل‌ها دور بماند، ولی وقتی از فرودگاه لوگان خارج شد، یک تونل اجتناب‌ناپذیر بود. یا تونل تد ویلیامز، یا سامنر، انتخاب با خودت. جی.پی.اس خودروی اجاره‌ای تونل تد ویلیامز را انتخاب کرد، پس هری راه افتاد و زیر بندر بوستون راند. ترافیک پایین تونل جمع می‌شد و بعد کاملا متوقف شد که باش فهمید زمان‌بندی پرواز بدون خوابش از لس‌آنجلس، او را با چشمانِ قرمز در قلب ساعتِ شلوغی بوستون رسانده است.

البته که این تونل در مقایسه با تونل‌های گذشته او و تونل‌های خواب‌هایش خیلی بزرگ‌تر، عریض‌تر و روشن‌تر بود. در این مخمصه تنها هم نبود. این گذرگاه از دیوار تا دیوار پر از خودرو و وانت بود؛ رودی از فولاد زیر رودی از آب که فعلا فقط یکی از این دو رود جریان داشت. ولی یک تونل، یک تونل است و خیلی زود حس خفقان‎آور کلاستروفوبیا ایجاد شد. باش شروع به تعریق کرد و با بی‌صبری بوق خودروی اجاره‌ای را برای اعتراض فشار داد. این کار ظاهرا فقط او را به عنوان یک غریبه معرفی کرد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!