بخريد و بخوانيد ...
یک دنیا سلام
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

یک دنیا سلام

(Hello Hello)
نویسنده: برندن ونتسل (نویسنده و تصویرگر) (Brendan Wenzel)
ترجمه: حمیدرضا شکاری
ناشر: پرتقال
سال نشر: 1401 (چاپ 3)
قیمت: 59000 تومان
تعداد صفحات: 44 صفحه
شابك: 978-600-462-498-5
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'یک دنیا سلام':

نویسنده و تصویرگر کتاب، در صفحات آن شکل بیش از 90 حیوان مختلف را کشیده و از خواننده خواسته تا به آنها سلام کند. به این ترتیب او امید دارد تا توجه مخاطبان کم‌سن و سال خود را به محیط‌زیست و تنوع جانوری کره زمین که خیلی از آنها هم در خطر انقراض هستند جلب نماید.
(مخاطب کتاب گروه سنی 3 تا 5 سال در نظر گرفته شده)
نویسنده در انتهای کتاب پیامی با این مضمون آورده است:
"خب، شما همین الان با چندتا از حیوان‌های مورد علاقه‌ی من چاق‌سلامتی کردید. رنگ، شکل، صدا، نقش‌ونگار و حتی آرایش عجیب‌وغریب موهای آن‌ها، دنیا را سرزنده‌تر و جذاب‌تر می‌کند. تک‌تک این حیوان‌ها عضو حیاتی محیط‌زیست هستند.
متاسفانه زندگی خیلی از این موجودات در خطر است. به گفته‌ی اتحادیه‌ی بین‌المللی حفاظت از محیط‌زیست، آن‌ها در خطر انقراض و نابودی هستند و حتی شرایط بعضی‌شان هم بحرانی است.
خیلی از آدم‌ها اصلا خبر ندارند همچین موجوداتی روی کره‌ی زمین زندگی می‌کنند! شما می‌توانید کاری کنید که دیگران هم آن‌ها را بشناسند. کلی چیز درباره‌ی حیوان‌ها هست که می‌توانید یاد بگیرید. به کتابخانه‌ها سر بزنید، توی اینترنت بگردید و چیزهای دوست‌داشتنی و مورد علاقه‌تان را با هر کسی که می‌شناسید در میان بگذارید. ... هرچه‌قدر مردم بیشتر درباره‌ی این موجودات بدانند، احتمال این‌که آن‌ها بتوانند تا سال‌های سال کنار ما در این سیاره زندگی کنند، بیشتر می‌شود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!