بخريد و بخوانيد ...
فهرست مهمانان
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

فهرست مهمانان

(The Guest List)
نویسنده: لوسی فولی (Lucy Foley)
ترجمه: محدثه احمدی
ناشر: نون
سال نشر: 1402 (چاپ 16)
قیمت: 199000 تومان
تعداد صفحات: 323 صفحه
شابك: 978-622-6652-65-0
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'فهرست مهمانان':

در جزیره‌ای نزدیک ساحل بادخیز ایرلند مهمانان دور هم جمع می‌شوند تا آغاز زندگی مشترک دو نفر را جشن بگیرند - داماد؛ مردی خوش‌تیپ و فریبنده، یک ستاره نوظهور تلویزیون. عروس؛ زنی باهوش و جاه‌طلب، ناشر یک مجله.
جشن آغاز می‌شود و کم‌کم کینه‌ها و حسادت‌ها با خاطرات و آرزوهای خوب ترکیب می‌شوند. کیک عروسی تازه بریده شده که یکی از پیشخدمت‌ها جسدی را پیدا می‌کند. توفان جزیره را اسیر خشم خود می‌کند و مهمانان در آنجا گیر می‌افتند. همه رازی در دل دارند. همه انگیزه‌ای با خود دارند ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"برق می‌رود.
در یک چشم‌به‌هم‌زدن، همه جا تاریک می‌شود. گروه موسیقی دست از نواختن می‌کشد. داخل خیمه، مهمانان جیغ می‌کشند و به یکدیگر می‌چسبند. نور شمع‌های روی میز تنها افراد را سردرگم‌تر می‌کند و روی دیوار خیمه سایه می‌سازد. نمی‌توان کسی را دید یا حرفی را شنید، چون به‌جز صدای مهمانان، باد به‌شکلی جنون‌آمیز، زوزه می‌کشد.
بیرون، طوفانی خشمگین در جریان است. جیغ می‌کشد و خود را به خیمه می‌کوبد. با هر حمله‌اش، کل ساختار چادر درهم می‌پیچد و با ناله‌ای بلند، به خود می‌لرزد. مهمانان از ترس، چمباتمه می‌زنند. گره‌های پارچه ورودی باز شده است و مدام به هم می‌خورد. شعله مشعل‌های پارافینی که درگاه را روشن کرده‌اند، گویی، پوزخند می‌زنند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!