بخريد و بخوانيد ...
کالبدشکافی
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

کالبدشکافی

(Postmortem)
نویسنده: پاتریشیا کورنول (Patricia Cornwell)
ترجمه: سحر قدیمی
ناشر: جهان کتاب
سال نشر: 1399 (چاپ 1)
قیمت: 58000 تومان
تعداد صفحات: 370 صفحه
شابك: 978-600-8967-23-1
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 5 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'کالبدشکافی':

تازه‌ترین قربانی قاتل زنجیره‌ای ریچموند، پزشکی جوان، زیبا و محبوب است. قتل او همزمان با نفوذ به کامپیوترِ مرکز پزشکی قانونی، دکتر اسکارپتا را در موقعیت حساسی قرار می‌دهد؛ او هم باید به دنبال اجرای عدالت برای زنان قربانی باشد و هم اداره خودش را از بدنامی‌ای که دامنش را گرفته تبرئه کند؛ مسیری دشوار برای زنی در فضای مردانه ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"جمعه، شش ژوئن در ریچموند باران می‌بارید.
بارانِ بی‌وقفه‌ای که از سحرگاه شروع شده بود، گلبرگ سوسن‌ها را ریخت، آن‌ها را به ساقه‌هایی لخت تبدیل کرد و آسفالت و پیاده‌روها را با برگ پوشاند. در خیابان‌ها رودخانه‌های کوچک راه افتاد و حوضچه‌های تازه‌ای در زمین‌های بازی و چمن‌ها شکل گرفت. با صدای باران که روی سفالینه‌های بام می‌ریخت به خواب رفتم و وقتی شب در ساعات اولیه صبح شنبه مه‌آلود محو می‌شد، کابوس وحشتناکی دیدم.
صورت سفیدی را پشت شیشه شیارشیار از آب باران دیدم، صورتی بی‌شکل و غیربشری درست مثل صورت عروسک‌های بدقیافه‌ای که از پلاستیک بازیافتی درست می‌کنند. پنجره اتاق خوابم تاریک بود که ناگهان آن صورت ظاهر شد، ذکاوتی اهریمنی زل زده بود توی اتاق. بیدار شدم و کورکورانه به پنجره خیره ماندم. بی‌آن‌که کورمال‌کورمال بگردم، گوشی تلفن را پیدا کردم ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!