بخريد و بخوانيد ...
مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس‌های رهبری حاکم دوبی)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس‌های رهبری حاکم دوبی)

(The Sheikh CEO)
نویسنده: یاسر جرار (Yasar Jarrar)
ترجمه: علی علی‌پناهی
ناشر: بهار سبز
سال نشر: 1401 (چاپ 5)
قیمت: 149000 تومان
تعداد صفحات: 218 صفحه
شابك: 978-622-6829496
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 274 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4 امتیاز با رای 2 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'مدیریت و رهبری به سبک شیخ محمد (درس‌های رهبری حاکم دوبی)':

این کتاب در مورد شیخ‌محمد و شیوه رهبری و نحوه عمل اوست که باعث شده دوبی به کانونی جهانی تبدیل شود. شیح‌محمد بن‌راشد آل‌مکتوم، نخست‌وزیر و نایب رییس امارات‌متحده‌عربی و حاکم دوبی را با هر معیاری که بسنجیم، یکی از شاخص‌ترین و تحسین‌آمیزترین رهبران منطقه است. او با درایت فوق‌العاده و توانایی در انجام تعهدات و مسئولیت‌های خود توانسته است به رغم تمام مشکلات و محدودیت‌ها، دستاوردهای فوق‌العاده‌ای برای شهر و کشور خود ایجاد کند.
نویسنده این کتاب، با توجه به همکاری‌های تنگاتنگی که با شیخ‌محمد داشته و از نزدیک شاهد نحوه کار او بوده، توانسته است درس‌های مهمی برای مدیران و رهبران ارایه کند و ما را با دیدگاه شیخ‌محمد، الگوی خاص رهبری و نحوه‌ی عمل او آشنا کند.
چنانچه شما رهبر سیاسی یا احتماعی هستید و یا مدیریت و رهبری یک سازمان یا شرکت را برعهده دارید، با مطالعه‌ی این کتاب و توجه به درس‌های بی‌نظیر شیخ‌محمد می‌توانید قابلیت‌هایی که او از آن‌ها برخوردار است را در خودتان پرورش دهید. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 عليرضا (ماني) دواتگران:  کتاب در ابتدا با شرح پاره‌ای از روشهای مدیریتی شیخ محمد و کارهای انجام گرفته در سالهای حکمرانی او پیش میرود؛ اما هر چه جلوتر میرویم بیشتر به ورطه‌ی تکرار و گاهی اغراق (مثل ادعای بیست ساعت در روز کار کردن) میافتد و به جای پرداختن به فکت و آمار، به مدح‌سرایی دچار می‌شود.
نکته‌ی دیگری که به چشمم آمد، تعدد اشتباه‌های چاپی و کیفیت پایین کاغذ بود.