بخريد و بخوانيد ...
دزدهای خوب
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

دزدهای خوب

(The Good Thieves)
نویسنده: کاترین راندل (Katherine Rundell)
ترجمه: سینا یوسفی
ناشر: پرتقال
سال نشر: 1400 (چاپ 3)
قیمت: 56000 تومان
تعداد صفحات: 242 صفحه
شابك: 978-600-462-775-7
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'دزدهای خوب':

وقتی یک کله‌گنده‌ی پولدار به روش ناجوانمردانه‌ای قلعه پدربزرگ ویتا را از چنگش درمی‌آورد، ویتا تصمیم می‌گیرد تا آنچه را که متعلق به پدربزرگش هست دوباره پس بگیرد و کله‌گنده را سرجایش بنشاند. او با کمک دوست جدیدش که یک جیب‌بر است و تعدادی از دیگر دوستانش که در سیرک کار می‌کنند نقشه تسخیر قلعه را می‌کشد. اما منهتن نیویورک در دهه 1920 پر از رمز و راز است و ویتا به کمک بیشتری نیاز دارد تا بتواند از پس این شهر و مردم رند و کلکش بربیاید ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"ویتا مثل بوکسوری که قبل از شروع مبارزه به رقیبش ادای احترام می‌کند، با چهره‌ای جدی به شهر نگاه کرد و سرش را کمی به‌طرف پایین و بالا تکان داد.
روی عرشه‌ی کشتی تنها بود. دریا وحشی و طوفانی بود و امواج نمکینش را ده متر بالاتر به‌طرف آسمان پرتاب می‌کرد. بقیه‌ی مسافران اقیانوس‌پیما، از جمله مادر ویتا، تصمیمی منطقی گرفته و در کابین‌هایشان پناه گرفته بودند.
اما منطقی‌بودن همیشه هم منطقی نیست.
ویتا دور از بقیه در فضای باز ایستاده بود. دودستی نرده‌ی کشتی را چسبیده بود. کشتی داشت قله‌ی موجی را فتح می‌کرد که اندازه‌ی یک سالن اپرا ارتفاع داشت. همه‌ی این‌ها دست‌به‌دست هم داد تا ویتا اولین کسی باشد که شهر را می‌بیند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!