بخريد و بخوانيد ...
این قصه به روایت من
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

این قصه به روایت من

(My Side Of The Diamond)
نویسنده: سالی گاردنر (Sally Gardner)
ترجمه: فرمهر امیردوست
ناشر: پیدایش
سال نشر: 1399 (چاپ 1)
قیمت: 42000 تومان
تعداد صفحات: 266 صفحه
شابك: 978-622-244-030-5
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'این قصه به روایت من':

از وقتی دوست صمیمی جزمین، بکی، ناپدید شده همه او را سرزنش می‌کنند. بکی از ساختمانی بلند می‌پرد اما هیچ‌وقت به زمین نمی‌رسد. انگار که بین زمین و آسمان محو شده. همه فکر می‌کنند جزمین در ناپدید شدن او دست داشته است، اما در واقع بکی به دنیای دیگری سفر کرده؛ دنیایی که در تلاش است با محبت و عشق آشنا شود. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"اگر دوست داری قضاوتم کن، از من متنفر باش، باور کن که نابخشودنی هستم. اولین نفر نیستی. یک عمر است همین‌طوری گذشته. فرقی نمی‌کند. بکی برنز بهترین دوستم بود. خواهرخوانده‌ام، از خون خودم. بهتر از هرکسی می‌شناختمش - یا فکر می‌کردم که می‌شناسمش.
از ارتفاع خوشش نمی‌آمد. شنیده‌ام اگر سنگی از برج ایفل پرت کنی با سرعت گلوله به زمین می‌رسد. خدا می‌داند اگر دو نفر از آن ارتفاع بیفتند چه ضربه‌ای خواهد داشت. احتمالا اندازه‌ی ترکیدن بمب - اما، به شرطی که به زمین برسند.
زیاد خواب بکی را می‌بینم. هنوز هم از دستش عصبانی‌ام، از ایکاروس عصبانی‌ام، و از خودم. از آنهایی که داستانم را باور نکردند و گفتند که شاهدی غیرقابل‌اعتمادم عصبانی‌ام.
من هم آدمم - جایزالخطا، پر از اشتباه.
روت می‌خواست که گذشته پاک شود، از حضور من، داستان من، شسته شود. من حق دارم داستان خودم را روایت کنم. داستان من بود، نه مال روت. روت اصلا آنجا نبود ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!