شناسنامه محصول
زرنگ‌تر از جیش و پی‌پی!
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

زرنگ‌تر از جیش و پی‌پی!

نویسنده: جولیا کوک، لورا یانا (Julia Cook, Laura Jana M.D.)
ترجمه: هایده عبدالحسین‌زاده
ناشر: فنی ایران
سال نشر: 1401 (چاپ 5)
قیمت: 55000 تومان
تعداد صفحات: 36 صفحه
شابك: 978-600-477-140-5
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'زرنگ‌تر از جیش و پی‌پی!':

هردفعه از استنلی می‌پرسیدند: جیش داری؟ می‌گفت: نه! دلش نمی‌خواست یک دقیقه هم دست از بازی بردارد، و وقتی یادش می‌افتاد جیش دارد که شلوارش خیس شده بود. اما با کمک مادرش، می‌تواند دست جیش و پی‌پی ناقلا را از پشت ببندد و توالت‌رو حرفه‌ای بشود. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
اغلب اوقات آموزش استفاده از توالت هم برای والدین و هم برای کودک دشوار است. کتاب زرنگ‌تر از جیش و پی‌پی! این دشواری را آسان می‌کند. این کتاب که راوی آن خود کودک است که حالا دیگر یک توالت‌رو حرفه‌ای شده، توالت رفتن را با روشی جدید و تشویق کودکان به زرنگ و شجاع و سریع بودن به آنان آموزش می‌دهد. در این روش، بر اساس قانون "تو و من در مقابل جیش ... من و تو در مقابل پی‌پی"، کودک و بزرگ‌تر می‌آموزند که در یک تیم هستند و باید با هم همکاری کنند تا گول نخورند و برنده‌ی رقابت با جیش و پی‌پی شوند. در نهایت هم کودک می‌آموزد که جیش و پی‌پی را بفرستد به همان جایی که باید باشند ... توی توالت!
ما عمیقا اعتقاد داریم که برای آموزش به کودک، باید از دریچه‌ی نگاه او به دنیا بنگریم و امیدواریم خواندن این کتاب تاثیر مثبتی بر زندگی همه‌ی توالت‌روهای حرفه‌ای آینده بگذارد. (برگرفته از توضیحات نویسندگان در بخش "درباره کتاب")
(مخاطب کتاب گروه سنی "الف" در نظر گرفته شده است)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!