بخريد و بخوانيد ...
گرگ و میش هوای خردادماه

گرگ و میش هوای خردادماه

نویسنده: احمد زیدآبادی (Ahmad Zeidabadi)
ناشر: نشر نی
سال نشر: 1401 (چاپ 4)
قیمت: 120000 تومان
تعداد صفحات: 240 صفحه
شابك: 978-964-185-642-9
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 1 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'گرگ و میش هوای خردادماه':

سومین کتابِ خاطراتِ روزنامه‌نگار و تحلیل‌گر سیاسی. مطالب این کتاب به دوره دوم ریاست جمهوری هاشمی رفسنجانی و دوره اول ریاست جمهوری محمد خاتمی می‌پردازد.
فصل اول کتاب با این جملات آغاز می‌شود:
"باری سنگین بر پشت، از نردبان بالا می‌رود اما پیش از انداختن بار به پشت کامیون، سرش گیج می‌رود و از ارتفاع سه متری بر روی آسفالت خیابان سقوط می‌کند. سرش آسیب می‌بیند و به حالت کما می‌رود. همکارانش او را به خانه‌اش می‌رسانند و همان‌جا به حال خود رهایش می‌کنند. زن و فرزندانش با دیدن او شیون سر می‌دهند. او بی‌دوا و دکتر و بیمه، به‌تدریج از کما خارج می‌شود، اما هرگز سلامت خود را بازنمی‌یابد. بدین‌ترتیب علی خاله پس از گذشت سه ماه از این حادثه می‌میرد.
خبر فوت او را مادرم به من داد. تمام غم و غصه‌های زندگی پر محنت او در کنار خاطراتِ شیرینی که از سفر دوران بچگی‌ام به شیراز از او داشتم، در خاطرم زنده شد. از این‌رو در نخستین سفرم به سیرجان پس از ازدواج با مهدیه، تصمیم گرفتم به خانواده‌اش سری بزنم. در سیرجان پی بردم که جاده کرمان به شیراز در نزدیک نیریز ریزش سنگینی کرده و پس از گذشت چند ماه هنوز باز نشده است. با آن وضعیت، حتی مادرم نیز نتوانسته بود در مراسم تنها یادگار خواهر جوان‌مرگش شرکت کند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!