بخريد و بخوانيد ...
سوگوار (مجموعه پارکر - 4)
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

سوگوار (مجموعه پارکر - 4)

(The Mourner)
نویسنده: ریچارد استارک (دونالد ای. وست‌لیک) (Donald E. Westlake)
ترجمه: علی عباس‌آبادی
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1398 (چاپ 1)
قیمت: 30000 تومان
تعداد صفحات: 239 صفحه
شابك: 978-600-182-568-2
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 2 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'سوگوار (مجموعه پارکر - 4)':

یک کلکسیونر ثروتمند پارکر را اجیر می‌کند تا مجسمه‌ای بسیار قدیمی و گرانبها را بدزدد، غافل از آن که هم‌زمان با او یکی از مامورین کا‌گ‌ب به نام آگوست منلو هم که برای انجام ماموریتی به ایالات متحده آمده است چنین قصدی دارد. پارکر و منلو حین سرقت مجسمه با یکدیگر درگیر می‌شوند و ... (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"وقتی مرد آسمی بالاخره از پلکان اضطراری وارد شد پارکر مشتی به گردنش زد و تپانچه را از دستش گرفت. آسمی روی فرش افتاد، اما یک نفر دیگر هم آنجا بود که خودش را مثل ساکی که دست داشته باشد روی پشت پارکر انداخت. پارکر خودش را به پشت روی زمین انداخت تا آن ساک زیرش قرار بگیرد، اما این کارش مطابق میلش جواب نداد. به شکل مضحکی به پهلو روی زمین فرود آمدند و تپانچه‌ی توی دستش به درون تاریکی پرت شد.
لامپ‌های داخل اتاق خاموش بودند و پنجره‌اش مستطیل کم‌رنگی از تاریکی بود. پارکر و ساک چند دقیقه‌ای کف اتاق کشتی گرفتند اما هیچ‌کدام برتری‌ای کسب نکردند، چرا که ساک از همان اول که پارکر را از پشت گرفته بود ول‌کن نبود و به او چسبیده بود. سپس آسمی نفسش تازه شد و تعادلش را به دست آورد و به قصد لگد کردن سر پارکر به آن‌ها ملحق شد ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!