بخريد و بخوانيد ...
هر برند یک قصه است
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

هر برند یک قصه است

(Building a StoryBrand: Clarify Your Message So Customers Will Listen)
نویسنده: دانلد میلر (Donald Miller)
ترجمه: رسول بابایی
ناشر: اطراف
سال نشر: 1403 (چاپ 13)
قیمت: 217000 تومان
تعداد صفحات: 214 صفحه
شابك: 978-622-6194-31-0
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'هر برند یک قصه است':

آدم‌ها دوست دارند درگیر قصه‌ای بزرگتر از قصه‌ی خودشان بشوند. برندهایی که مشتری‌ها را در دل روایتی بزرگتر قرار می‌دهند، ارزش محصولات‌شان را بالا می‌برند. آیا برندتان به قصه‌ی عمیق‌تری منتهی می‌شود؟ آیا محصول‌تان برای مشتری‌ها مثل ابزاری هست که برای مقابله با چیزهای ناخوشایند از آن کمک بگیرند؟ آیا قصه‌ی برند شما راه‌حلی برای مشکل بیرونی، درونی و فلسفی مشتری ارائه می‌دهد؟
مخاطبان دیگر علاقه‌ای به شنیدن قصه‌ی برند یا قصه‌ی موفقیت شخصی کارآفرینان ندارند؛ آن‌ها تشنه‌ی قصه‌ای هستند که قهرمانش مشتری باشد، نه برند.
این کتاب هم به آفرینندگان برندها یاد می‌دهد چطور قصه‌شان را روشن و شنیدنی به گوش مشتری برسانند، هم حقیقتی مهم‌تر از این را یادشان می‌اندازد که "مشتری‌ها معمولا اهمیتی به داستان شما نمی‌دهند؛ مهم داستان خودشان است."
این کتاب گزارشی رسمی و خشک از آخرین یافته‌های علمی در حوزه‌ی بازاریابی نیست و راهکاری پیچیده و سخت‌فهم برای ساخت برند هم پیش پای ما نمی‌گذارد. این کتاب مراحل هفتگانه‌ی قصه‌گویی موثر را برای معرفی و موفقیت محصول یا خدمتی که به مخاطب عرضه می‌کنیم به زبانی ساده توضیح می‌دهد. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!