شناسنامه محصول
خداحافظ، تا فردا
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

خداحافظ، تا فردا

(So Long, See You Tomorrow)
نویسنده: ویلیام مکسول (William Keepers Maxwell Jr.)
ترجمه: محمد حکمت
ناشر: قطره
سال نشر: 1395 (چاپ 1)
قیمت: 12000 تومان
تعداد صفحات: 159 صفحه
شابك: 978-600-119-847-2
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 5 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (تاكنون امتیازی به این كتاب داده نشده)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'خداحافظ، تا فردا':

در یک صبح زمستانی در مزرعه‌ای در ایلینوی، صدای گلوله‌ای به گوش می‌رسد و مردی به نام لوید ویلسون به قتل می‌رسد. با شلیک این گلوله دوستی شکننده مابین دو نوجوان هم می‌میرد و از بین می‌رود. پنجاه سال بعد، یکی از آن دو پسر نوجوان، که حالا دیگر برای خودش مرد جاافتاده‌ای شده، تلاش می‌کند تا وقایعی را که منجر به آن قتل شد، به یاد بیاورد. برای این او ناچار است دوباره به سراغ دوست‌از‌دست‌رفته‌اش، کلتوس، برود. کلتوسی که آنقدر بدشانس بود که فرزند قاتل لوید ویلسون باشد ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"گودال سنگ‌ریزه حدود یک مایلی شرق شهر بود. به اندازه‌ی یک دریاچه‌ی کوچک وسعت داشت، و چنان عمیق بود که پدر و مادرهای پسرهای زیر شانزده سال شنا کردن در آن را قدغن کرده بودند. این را فقط افواهی شنیده بودم. مردم می‌گفتند ته ندارد و چون خیلی شیفته‌ی این ایده بودم که اگر هر جا گودالی بکنی و همین‌طور به کندن ادامه بدهی سر از چین درخواهد آورد، ته نداشتن گودال را بدون چون و چرا، انگار که بیان یک واقعیت باشد، پذیرفته بودم.
یک صبح زمستانی، اندکی پیش از سپیده‌دم، سه مرد که آن‌جا سنگ‌ریزه بار می‌کردند چیزی شبیه شلیک تپانچه شنیدند. یا هم‌عقیده بودند که می‌توانست صدای ماشینی باشد که ریپ می‌زند ..."

تاكنون كسی درباره این كتاب نظری ثبت نكرده است!