شناسنامه محصول
لیدی الیزابت
اطلاعات كتاب در سایت آمازون

لیدی الیزابت

(The Lady Elizabeth)
نویسنده: آلیسون ویر (Alison Weir)
ترجمه: طاهره صدیقیان
ناشر: کتابسرای تندیس
سال نشر: 1398 (چاپ 6)
قیمت: 175000 تومان  150000 تومان
تعداد صفحات: 583 صفحه
شابك: 978-964-8944-60-0
تعداد كسانی كه تاكنون كتاب را دریافت كرده‌اند: 17 نفر
امتیاز كتاب: امتيازي كه كتاب از كاربران جيره‌كتاب گرفته  (4.29 امتیاز با رای 7 نفر)

امتیاز شما به این كتاب: شما هنوز به این كتاب امتیاز نداده‌اید

درباره كتاب 'لیدی الیزابت':

آلیسون ویر در نگارش داستان زندگی الیزابت اول پیش از رسیدن به سلطنت به قلب خطرناک‌ترین و تفرقه‌انگیزترین دوران انگلستان در طی حکومت خاندان تئودور وارد می‌شود. شخصیت بوالهوس و شاخص هنری هشتم کودکی الیزابت را تحت نفوذ خود در می‌آورد، اما دیگران نیز نقش قدرتمندی در زندگی‌اش ایفا می‌کنند: مری، در آغاز خواهری پرمهر، سپس در مقام ملکه تهدیدی خطرناک و مرگبار. ادوارد، پادشاهی خردسال و انعطاف‌ناپذیر. دریاسالار اعظم، که جاه‌طلبی‌هایش مهار ناشدنی است. و یک روح همیشه حاضر، هیبت رازگونه و اغواگر مادرش، ان بولین، که توسط هنری هشتم گردن زده شده.
الیزابت خیلی زود در می‌یابد که زندگی بزرگسالی تهدیدهای بسیاری در خود دارد که مجبور است برای حفظ سر و قلب خود بر آنها فائق آید. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)

نظر كسانی كه كتاب را خوانده‌اند:

 محمدحسين طاهري‌نيا:  فقط می‌تونم بگم فوق‌العاده بود، و بعد از مدت‌ها یه کتابی رو خوندم که حتی از یک صفحه‌ش احساس خستگی نکردم.

 سلینه اندریاسیان آذر:  از سری کتاب‌هایی که کتابسرای تندیس در مورد تاريخ انگلستان منتشر کرده است و می‌شه گفت بهترین اونهاست. از داستانهایی که روانه و آدم رو مجبور می‌کنه تو چند روز کل کتاب و بخونه تا بتونه نفس بکشه!

 منصوره هدايتي:  کتاب فوق‌العاده‌ای بود. با ترجمه عالی و روان و این موضوع که از یک واقعیت تاریخی نشات می گیرد بر جذابیت کتاب اضافه می‌کند

 الهه سعادتي:  کتاب‌های تاریخ، جذاب، گیرا و ترجمه‌ای خوب ... عالی بود.

 محمدهاشم عزت‌ور:  کتاب بی‌نظیری بود. هم در محتوا و هم در ترجمه و سبک نگارش. این کتاب تا به حال چند نفر دیگه هم به امانت داده‌ام که بسیار لذت بردند. خانم‌ها که حتما لذت خواهند برد از مطالعه آن.

 مریم سعیدی مهرآباد:  کتاب خوبی بود ولی فقط واسه یه بار خوندن