چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 25 آبان 1393 03:35

وب‌سایت جدید جیره‌کتاب

نوشته: ماني شهرير
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دیشب بعد از ماه‌ها مقدمه‌چینی بالاخره رضایت دادم تا وب‌سایت جدید جیره‌کتاب را جایگزین وب سایت قبلی بکنم که فکر می‌کنم چیزی در حدود 7-8 سال قدمت داشت و دیگر انگار خیلی از مد افتاده شده بود. این ماه با خودم قرار گذاشته بودم که حتما فهرست ماه مهر را در سایت جدید به مخاطبین‌مان ارائه کنم و روزهای تقویم خیلی سریع داشت به آخر ماه نزدیک می‌شد. بنابراین دیگر نمی‌شد بیشتر از این طولش داد!

در مقایسه وب‌سایت جدید با وب‌سایت قبلی‌مان (که البته همچنان در نشانی http://w3.jireyeketab.com فعال خواهد بود) احساس می‌کنم محتوای پایگاه جدید هنوز خیلی کم و ناچیز است. اما خب امیدوارم به مرور این یکی از آن قبلی جلو بزند. در امر انتقال اطلاعات از آنور به اینور کار کمی وقت‌گیر است چون ترجیح می‌دهم به جای Copy-Paste ساده صفحات و مطالب یک بازنگری هم در بعضی مطالب داشته باشم (چه بسا بعضی مطالب دیگر لازم نیست از آنور به اینور منتقل شوند!)

از اینها مهم‌تر اما همانطور که گفتم فرصتی است که امکانات فنی جدید برای آماده کردن و انتشار هرچه بیشتر محتوا و اطلاعات در اختیارمان قرار می‌دهد. بنابراین امیدم این است که آن "جلو زدن" فوق‌الذکر بیشتر به مدد انتشار مطالب جدید و معرفی کتاب‌های جدیدتر باشد تا صرفا انتقال اطلاعات از آنور به اینور.

به هر حال گفتم این چند خط را بنویسم و اشاره هم بکنم که احتمالا در وب‌سایت جدید، با وجود جمع و جوری فعلی‌اش، گرفتاری و خطا و اشتباه پیدا خواهید کرد. پیشاپیش از این بابت عذر می‌خواهم و امیدوارم که بتوانم سریع همه چیز را به تمیزترین و مرتب‌ترین وضع ممکن در بیاورم. اگر در هنگام برخورد با هرگونه مشکل به هر روش ممکن به ما اطلاع دهید، مطمئنا کمک بزرگی خواهد بود تا امور زودتر سامان بگیرد.

خواندن 2729 دفعه

1 نظر